Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, szexelnétek két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szexelnétek két pasival egyszerre?

Figyelt kérdés
Ha eddig még nem próbáltátok ki, miért nem?
2022. ápr. 24. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Félek, hogy lelkileg megviselne. Nekem a szeretkezés nem csak dugás.
2022. ápr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Igen
2022. ápr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Igen, főleg akkor, ha a pasik is kényeztetik egymást (biszex vagyok én is). Eddig azért nem próbáltam ki, mert régóta kapcsolatban vagyok és kapcsolatba nálam nem fér bele ilyesmi. Ha úgy élem le az életemet, hogy nem történt meg, szerintem nem fogom különösebben bánni, de fantázia szinten izgat a dolog.

Nem kérek privátot.

2022. ápr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Az anonim felméréseken a nők 50-55%-a a titkos fantáziák között a többes játékokat jelöli meg első helyen. Ettől a többsége soha nem fogja élőben kipróbálni.
2022. ápr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer éreztem nagy vágyat rá, egy nyári kerti party alkalmával. Épp szingli voltam. Nagyobbacska party kerekedett. Volt ott két srác is, aki megtetszett. Gondoltam hagyom történni az eseményeket, meglátom akar-e valamelyikük egyáltalán valamit is. Egyik pasival csak összegabalyodtunk. Megbeszéltük elmegyünk hozzá. Közben a party is lecsengett, és a taxiban odacsapódott a másik srác is. Én ültem középütt, és ahogy mindkét srác combjai az enyéimhez értek, elkezdtem vágyat érezni, hogy most kipróbálom. Sajnos vagy nem, a másik srácnak feltünhetett, hogy a partyn alakulóban van valami, és ezért elöbb kiszállt. Bántam picit, de nem tudom mertem volna-e továbbmenni. Azért csak jól végzödött az este igy is.
2022. ápr. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem vágyom rá, hogy több testnyílásomat dugják egyszerre, illetve a figyelmemet sem szeretem ennyi felé osztani.
2022. ápr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!