Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valami jó szex sztori?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami jó szex sztori?

Figyelt kérdés

Olvasnék valami jóféle szex sztorit, lehet valós vagy kitalált.

Legyetek kreatívak!


2022. ápr. 24. 21:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Nő, vagy férfi az érdeklődő?
2022. ápr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Volt egy lány akit megb@sztam.
2022. ápr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Férfi, és kettes, köszönöm ezt is, mert nevettem rajta.
2022. ápr. 24. 21:56
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem
2022. ápr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%

Egyik amire a mai napig szívesen emlékszem a következő. Megismertem egy bájos leányzót. Minden jól alakult és nálam kötöttünk ki. Mivel mindenképp szép emlékekkel akartunk gazdagodni ezért nem siettünk el semmit. Kellemes csevej, lágy zene s miegymás fokozta a hangulatot. De hogy ne nyújtsam hosszúra: "Kedves ismerősöm" meztelen feküdt végig az ágyon, én sem voltam rest, testét borral csöpögtettem végig, jutott a nedűből minden porcikájára. Ezután lassan csókolva haladtam egyre lejjebb, csigalassúsággal nyalogattam testéről a tokaji cseppjeit, kiélveztem minden másodpercét. Addig folytattam, míg el nem értem a gyönyör kapujába. Csábítóan ingerelt, előbb hosszan belecsókoltam, csak ezután engedtem a nyelvemnek, részt a jóból.


Lassan eljött a pillanat, hogy a hölgyemény elérje az "extázist", bár nem következett be, ugyanis még idejében abbahagytam. Megvallom picit húzni akartam az agyát. Mikor lecsillapodott újrakezdtem. Mivel már így is eleget "szenvedett" megkegyelmeztem, és addig járta nyelvem őrült táncát míg partnernőm hangos nyögések közepette el nem élvezett.


De bosszút állt, és olyan kényeztetésben részesített, hogy a végén meg kellett kapaszkodnom, nehogy térdre rogyjak.

2022. ápr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%

Valós.


Én meg feribácsi 89F összebújtunk bedugtuk egymásnak análba, úgy priccolt mint a vót felesigem a magdi


Pista bácsi 98F

2022. ápr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Eddig a #4-esé a legjobb.
2022. ápr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem meg a 6os Én meg Feri bácsi 🤣😥😥🤣
2022. ápr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Mi lenne, ha a kettőtt ötvöznénk? XDD
2022. ápr. 24. 23:15
 10/20 anonim ***** válasza:
A 4-esnek még akadnak :)
2022. ápr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!