Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok akiknek bejön a kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akiknek bejön a kis pénisz (12 centi alatt), nektek mi tetszik benne?

Figyelt kérdés

Jobb érzés vagy szeretitek ezzel alázni a tulajdonost? Mi az oka?


(Nem, nekem teljesen átlagos 16cm szerszámom van, csak kíváncsi vagyok)



2022. ápr. 25. 11:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%

Hát ezzel csak alázni lehet, mert másra nem jó.


24/N

2022. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Ilyen esetben nem a "szerszám", hanem az akihez tartozik, ő jön be nekünk.
2022. ápr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

szerintem a legnagyobb baj a kisfarkú pasikkal, hogy annyira bizonytalanok, annyira komplexusuk van, annyira azt hiszik, hogy bármi negatív történik velük az életben, az csakis a farkuk miatt van. Szerintem ez a legidegesítőbb dolog, ami miatt egy lány nem akarna kisfarkúval járni.

- "Szivem, had pihenjek, nagyon fáj a fejem, holnap szexelünk..."

- "Ezt csak azért mondod, mert szerinted kicsi a farkam, ha nagyobb lenne biztos nem fájna"


- "Ez a Gábor milyen jó fej, nézd mit posztolt a facebookon"

- "Igen, biztos nagy a farka is, akkor menj és dugj vele, ha ennyire akarod"


Arról nem is beszélve, hogy napi 3 órát töltenek fórumokon és kérdéseket írkálnak ki a farkukkal kapcsolatban.

2022. ápr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

3-as válaszoló, szívemből szóltál.


Ha véletlenül be is jönne egy kisfarkú pasi, gyorsan kiábrándítana magából az önértékelési zavarával. Ő meg tovább etetheti a fejében a tévképzetet, hogy "na ez a nő is otthagyott mert túl kicsi a farkam"... És végül is, igaza lesz.

2022. ápr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

#3 és #4


Nekem is viszonylag kicsi a farkam, de nem vagyok komplexusos mert úgy megdugnalak vele, hogy lábra se állnál. Szóval nem kell általánosítani.


14 cm

2022. ápr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

5: és te naponta 8szor kiírod a kérdést, hogy "ugye azért nincs kapcsolatom, mert kicsi a farkam?"

Minden egyes ilyen kérdésnél milliószor leírják, hogy nem a méret a lényeg, de mégis ezer hasonló komplexusos kérdés születik másnap, mert nem akarják elfogadni a választ.

2022. ápr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%

#6

De en nem vagyok komplexusos azert mert kicsi a farkam

2022. ápr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, de itt a kommenteket olvasva lassan én is elbizonytalanodtam, hogy a 14-15/ 4,5 ős farkam KICSI!!!

MOST azonnal megyek és dobok egy idegösszeomlast, de nagyot! 🤣🤣

2022. ápr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
8: általában két dolgot tehetsz: lesz barátnőd és megítéled saját magad, hogy a péniszed megfelelő e a szeretkezéshez, vagy eljössz ide, kiírod, hogy 14 centi, arra 9 lány azt írja, hogy megfelelő és jön egy troll pasi, aki megírja, hogy 21 centi alatt nem férfi a férfi és utána kaphatod az idegösszeomlást és hibáztathatod a farkadat, hogy azért nincs barátnőd, mert 2 centivel kisebb mint amit szeretnél...
2022. ápr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%

9#👍👍

Hát igen... nyilván nem véletlenül ( viccesen) írtam, eddig 5 nővel volt dolgom, soha semmi panasz nem volt a farkammal kapcsolatban....

Én nem panaszkodom, ennyi és kész, nem hazudom nagyobbnak. Használni kell tudni, az jön be a nőknek! És még megannyi apró dolog...

2022. ápr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!