Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is frusztrált, ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is frusztrált, ha nem szexelt egy ideje a párjával? Miért van ez? Megoldás?

Figyelt kérdés
Nőként írom, sajnos nem volt alkalmunk szeretkezni a párommal már több, mint két hete. Illetve alkalom lett volna, de munka, stressz, fáradtság miatt most ez kimaradt. Próbálok megértő lenni, így is sok baja van (legalábbis remélem, hogy valóban ezekkel van baja és nem velem), és megoldom magamnak időnként, de így is azt vettem észre, hogy egyre ingerültebb vagyok. Az első 5 nap még oké volt, máskor is maradt ki ennyi, de ahogy eltelt az egy hét, pláne a kettő, egyre frusztráltabb vagyok, ingerültebb, könnyen felidegesítenek apróságokkal is. Érzem, hogy emiatt van. Nem az orgazmus vagy a maszturbálás hiányzik, hiszen azt csinálom, hanem a vele való szex, ő maga. Mással is előfordult ilyen? Ez miért lehet? Hogyan enyhítsek ezen?
2022. ápr. 25. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Én férfiként nem kérem meg a páromat hogy csináljuk. Rá vetem magam,felizgul és már megy is.

De ha nem vagy ilyen rámenős, várd meg amíg elalszik, állítsd fel neki és dugd magadba. Hamarosan felébred és lesz rendes szex.

2022. ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ebben a cipőben járok. A párom sokkal kevésbé kívánja a szexet, mint én. Én is észre veszem magamon a frusztráltságot 4-5 nap után. Borzalmas érzés amúgy, ahogy egyre jobban elhatalmasodik az emberen.

És valóban nem segít az önkielégítés, ami eléggé érthetetlen.

Nekem nem enyhíti rajta semmi, csak ha megunom és rámenős vagyok és megkapom, amit akarok....

2022. ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, szintén nő.
2022. ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
üdv a felnőtt világban, ahol nem mindig tudsz szexelni, mert stressz, munka, fáradság befigyel. De fogd ezt fel úgy, mint egy kis edzés a következő 10 évre, ahol gyerekek lesznek, még sokkal több stressz és már nem napokat, hanem hónapokat fogsz számolni.
2022. ápr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindenkivel így van, akinek számít a szex a lelki jólétében.

Először is leülsz vele, hogy mi a gond. Mert úgy tűnik, túl könnyen elfogadod, hogy munka és stressz. Mondd neki, hogy igyekszel megértő lenni, de azért neked ez így hosszabb távon nagyon nem jó, és beszéljetek már róla őszintén, mit tudnátok tenni, miben tudnál segíteni, hogy kevésbé legyen fáradt, illetve hogy gyakrabban kívánja a veled való szexet (illetve nem biztos, hogy ő nem tudna többet tenni - én például stresszes időszakban hajlamos voltam a könnyű, gyors masztiba menekülni, vagy pl. túl sokáig voltam ébren, aztán persze, hogy munka után különösen nyűgösen jöttem haza), és azt is mondja meg, ha veled van valami gondja.

Aztán persze ilyen az élet, a stressz és munka el tudják venni a szextől való kedvet, de azért minél csábítóbb a veled való szex gondolata, annál kevésbé.

2022. ápr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De a szexmentes házasságból is sok van.Az enyém is ilyen.A párom nem is akarja megbeszélni.
2022. ápr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már elengedtem ezt a dolgot, hogy szenvedjek a szexhiánytól. Megoldom magamnak, ha már szükséges. A páromat így nem nyaggatom, mert a kényszeredett szexnél sokkal jobb egy maszti. F
2022. ápr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!