Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a hosszútávú megoldás a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a hosszútávú megoldás a nagy libidó különbségre?

Figyelt kérdés

Olyan hölgyek, nők válaszát várnám, akik érintettek a témában. Sokkal magasabb a libidóm, mint a férjemé. Ha rámenős vagyok, akkor "hagyja magát" rögtön, de ő nem kezdeményez. Nem kívánja csak úgy a szexet, de én meg nem akarok mindig kezdeményezni.

Érintett barátnők/feleségek? Ti mit csináltok hosszútávon? Hogy lehet bírni?



#libidó #Libidókülönbség
2022. ápr. 25. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Több megoldás is van:

Kezdeményezel akárhányszor van kedved, ha neki jó tudomásul veszed, hogy ő ilyen

Csendben tűrsz

Megcsalod és szeretőt tartasz

Megcsalod és lelépsz az új pasival

Nem csalod meg, csak szimplán elhagyod


Viszont azt nem értem, hogy ha a felesége vagy eddig nem jött ki ez a dolog? Ha eddig is ilyen volt és ez zavar, akkor miért mentél hozzá? Ha meg újkeletű a dolog, akkor miért nem ültök le megbeszélni, hogy mi az oka, hogy kevésbé kívánja/nem kezdeményez?

2022. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Korábban ezt nem vetted észre? Ha ekkora a különbség és zavar (jogosan!) akkor miért mentél hozzá?
2022. ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért mentem hozzá, mert szeretem. Ezt a problémát leszámítva minden rendben van közöttünk. Szeretem, szeret, tervezzük a közös jövőt.
2022. ápr. 25. 18:22
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
A legjobb megoldás a kompromisszum. Te kicsit kevesebbel beéred, ő kicsit többet vállal. Teszem azt néha ha nem is akar dugni, de kinyal. Vagy legalább izgat kicsit mell és punci környéken kézzel és szájjal mert neked fontos az ilyesmi.
2022. ápr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Így nem lehet házasodni, ezt hosszútávon így nem lehet csinálni. A lényeget leírta a #1, ezek a lehetőségek. Nekem is volt ilyen párom, ő havonta kívánta kb annyit, mint én egy héten. Beláttam, hogy ezt hosszú távon nem lehet bírni, elváltak útjaink. Nekem sem jó, hogy állandóan ki vagyok éhezve, de neki se, hogy csesztetem.
2022. ápr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

Az én párom olyankor simogat és kiveri nekem némi masszázs olaj társaságában.


Ő is nyaljon ki téged néha ha nincs kedve szexelni.

2022. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatjátok, hogy ő nem élvez el minden alkalommal, már ha ez megoldható. Úgy a libidója magasabban maradhat.
2022. ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

"Szeretem, szeret, tervezzük a közös jövőt."


Csak lehet pár év múlva rohadtul fogod unni ezt a libidokulonbseget...

2022. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Azért azt ne feledjük hogy a libidó változhat,változik az évek alatt.Egyik félnek így a másiknak meg amúgy.Nomost akkor elhagyod 20 év után mert éppen rajött hogy sűrűbben dugna te meg nem?


Az elhagyás lehet hirtelen jó ötletnek tűnik,de bmeg mindig elhagysz majd vkit ha nem pont egyelő a libidod vele??

Mindket félnek valamennyire kompromisszumképesnek kell lennie,hogy egy kapcsolat tudjon hosszutavon is jó lenni.

2022. ápr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 dregor ***** válasza:
#9 Ez szép és jó, de ha az egyik félnek elég 2-3 hetente egy menet, a másik meg naponta akar 2-3 menetet, ott nincs arany középút. Ez nem a középkor, hogy az ember abból válogat amit a faluban esetleg szomszédos falvakban talál, utána kalap kabát, várják együtt a nagyharangot...
2022. ápr. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!