Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan anyuka akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan anyuka akinek szülés után hatalmasra nőttek a mellei? Hogy viszonyultatok hozzá?

Figyelt kérdés
Tetszik a pároknak?

2022. ápr. 26. 07:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Ismerek ilyen lányt akinek pici volt a melle és szülés után jóval nagyobbak lettek neki
2022. ápr. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Én olyat ismerek akinek alapbol k*rva nagy volt szülés után meg még nagyobb lett, szerintem ez már ilyen túl nagy kategória.
2022. ápr. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én olyat is tudok, aki szülés előtt szép csinos volt, aránylag nagy, gyönyörű feszes cicikkel. És szülés után konkrétan kisebb lett neki. Aztán most felszedett vagy 10 kilót, és a lehető legjobban oszlott el rajta, mert bőven ment a melleire is :D
2022. ápr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Páromnak szinte alig van cicije alap esetben, ami nem zavar mert én a kis ciciket szeretem. De amikor terhes volt, konkrétan akkora mellei lettek hogy a vékony testalkatához képest hatalmas volt :D Viszont rendkívül formásak feszesek voltak. Bevallom azt is élveztem, mert hát szexuális téren nyíltak új lehetőségek :) Szoptatás után ugyanolyan picik lettek a cickói, na de most várjuk A második babát úgyhogy ismét "tőgyek" nőttek rajta :)
2022. ápr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A pasik nagyreszet ez egyaltalan nem zavarja ! Inkabb orulnek a nagyobb melleknek ;)
2022. máj. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Hetero férfi még hogy örül a melleknek🤗
2022. máj. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
36%
Én annyira nem örültem a feleségem 2dinnyéjének. A barack édesebb.
2022. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 90/B volt, soha nem voltam vékony. Terhesség alatt nem híztam sokat, szinte mind a mellemre ment. Terhesség végén már 105/E melltartót hordtam, szülés utánma szoptatós melltartóból kellett a 110E. Most 5 éves a gyerek, és 105DD és 110E melltartókat hordok. Nekem a kosárméret 3-mal nőtt.
2022. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok:

a férjem nem szerette a nagy melleket, vagy legalábbis nem volt dolga vele. Azóta nem tudom lepttintani róle, mellmániás lett. Mellszex, mellemet fogdossa, kényezteti, ráélvez, felé kell hajolnom vagy lovagláskor az arcába lógatnom és pofozgatja, szopogatja... áh...

29N

2022. máj. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szoptatas alatt lettek nagyobbak, de nem maradtak akkorak (szerencsere) es elegge megereszkedtek :(
2022. jún. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!