Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ennyire túlhájpolva,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyire túlhájpolva, dicsérve a szex?

Figyelt kérdés

Szinte a férfiak és nők élete is arról szól, punciból mennek punciba. Nők pedig farokról farokra. Úgy értem, ha szakítanak is mindegy melyik fél, azonnal új kapcsolatra vadásznak.


Iskolában, melóhelyen szinte ki van rekesztve az olyan férfi és nő, aki szűz illetve nem csajozik/pasizik állandóan.


Nem mondom nem jó dolog, mert nekem is volt már részem szexben, DE akkor is túl van hájpolva, mert annyira azért mégsem jó, hogy szinte ebből áll minden férfi és nő élete, hogy megfeleljen a másiknak ÉS közben elfelejtenek élni. Magas fizetés is ez miatt kell, jó kocsik, saját lakás. Szinte mindenben közbejátszik az, hogy megfeleljünk a másiknak!


De miért??? Aki próbálta tudja, hogy egy műpénisz is van olyan, mint bármilyen alfahím, és egy Fleshlight is van olyan, mint bármilyen cicababa, csak megfelelő fantázia kell mindkét esetben!



2022. ápr. 27. 13:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Akkor neked még nem volt részed jó szexben
2022. ápr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
"csöppet" Mintha egysíkúan adnád elő a valóságot kérdező...
2022. ápr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
gondolom te bemész a sarki Aldiba, látod a legolcsóbb kenyeret és hozzá a margarint és hangosan kérdezed az emberektől: "Minek fizessek én a díjnyertes éttermekért, amikor ezzel is ugyanúgy jól lakok?"
2022. ápr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
igazad van, a szex messze túlértékelt, de ennek oka, hogy sokan szinonímaként használják a szeretkezésre, ami viszont testi és lelki boldogság csúcsa
2022. ápr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy szűz csapattársam, és egyáltalán nem volt kiközösítve. Ugyanúgy bandázott velünk, járt fel hozzám is, amikor nálam néztünk BL-t

Attól még hogy én szeretem a szexet nem volt semmi bajom a sráccal.

2022. ápr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én egyáltalán nem vettem ezt észre se az egyetememen se a munkahelyemen, hogy bárkit is érdekelne ki mennyi/milyen szexuális életet él. Soha nem volt emiatt senki kinézve, szóval valószínűleg te mozogsz olyan körökben ahol ez divat. Mert normális ember ilyet nem csinál.
2022. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%

"igazad van, a szex messze túlértékelt, de ennek oka, hogy sokan szinonímaként használják a szeretkezésre, ami viszont testi és lelki boldogság csúcsa"

hé, nem mindenki áll hozzá ilyen érzelgősen. valamikor pont az állatias, érzelemmentes menetet kíván az ember, és azok is nagyon jól tudnak ám esni

2022. ápr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Hát nem gondolom, hogy a hús - vér puncit / peniszt, a másik személyes jelenlétét bármi pótolhatja - e? Számomra nem.

Ettől még nem szabad a szexuálist túlértékelni, én arra önfeledt játékként tekintek, ahol mindkét fél érezze jól magát, minden hogyan, mivel, hányszor....

2022. ápr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Igazad van pajtika - te maradj nyugodtan ki a szexből ha ennyire zavar a dolog 😂
2022. ápr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem a külsőségek teszik az embert. Nekünk a munkahelyen egy elég lenézett szakmában dolgozó fiatal srác egy 20 éves autoval jár És mégis minden napra jut neki legalább három csaj és még keveset is mondtam, ő tényleg nagyon jól tud csajozni 😂. És nem gazdag, Te nagyon el vagy tévedve szerintem
2022. ápr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!