Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vastagság fontosabb mint a hossz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vastagság fontosabb mint a hossz?

Figyelt kérdés

Nekem nem valami hosszú, 13-14 között van, viszont szerintem az átlagnál vastagabb mert 4.5 centi.

Ez ki kielégítő lehet?


Lányok melyik a fontosabb, melyiket érzitek jobban?


2022. ápr. 27. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. ápr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A vastagabb jobb mint a hosszú
2022. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
4.5 centi átlagos, ahogy a 14 centi is. Ez egy középút. És ugyan olyan fontos mind a kettő, arányos legyen.
2022. ápr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6cm vastagat szeretem
2022. ápr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"4.5 centi átlagos"

És akkor azt mondják, ne legyenek frusztráltak a pasik :D A 4,5 cm vastag minden, csak nem átlagos, az már bőven az átlag felett van. Bár tudom, hogy a legtöbb csajnak ez a minimum, amivel tényleg jó már.

2022. ápr. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4,5 szerintem is teljesen átlagos. Egy basic óvszer leesne kb a péniszről, ha akkora lenne az átlag, mint amiket itt írnak.
2022. ápr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!