Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most előváladék vagy esetleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most előváladék vagy esetleg sperma volt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy 26 évesen elég gáz, de esküszöm, nem értem, mi történt tegnap szex közben.. :D


Szóval, a srácon nagyon látszott, hogy fel van izgulva, meg már előtte a randin is mondta, milyen jól nézek ki, stb. (Amúgy nem csak egy srác, ismerjük már egymást, nem csak egy idegen.) Az előjáték nagyon hosszú volt, rengeteget csókolóztunk, simogatott, ki is elégített kézzel, de aztán a szex nehezen ment kicsit. Úgy értem, nagyon-nagyon sokára élvezett el, többször lekonyult neki.

Viszont utána eszembe jutott, hogy amikor öltöztünk le, akkor nedves volt a boxere. De ruhán át azért nem láttam rendesen, mennyi meg milyen színű volt pontosan.

Eszembe jutott egy olyan opció, hogy mi van, ha esetleg elélvezett még szex előtt? Mert másodjára, főleg egyből tényleg nagyon nehéz elmenni.

Fáradtnak nem tűnt, alkoholt sem ittunk, meg tényleg látszott, hogy nagyon felizgattam, szóval nem nagyon értem. :/ Mi baja lehetett? (Közben finoman rákérdeztem, nyilván semmi. :D)


2022. ápr. 27. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg előváladék volt csak. Hosszas izgatás vagy izgulás után eléggé át tud attól is nedvesedni az alsó.
2022. ápr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Inkább előváladék, ha jön a "cucc" és bedurran a gatyába az nem egy-két csepp a boxeren hanem tiszta "anyagos" tőle az egész brokesz.

Kihagytad az egyik legfontosabb okot amiért lekonyulhatott neki. A teljesítménykényszer miatti stresszt. A legtöbbször ez a ludas.

2022. ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!