Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan mondják hogy nem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan mondják hogy nem a méret a lényeg hanem a technika, mi a jó technika? Mitől lesz jó a szex?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 27. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Ez hangulat, helyzet, partnerfüggő.
2022. ápr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%

Mantra. Igenis számít a méret. Persze nyilván nem úgy számít hogy minél nagyobb annál jobb!


Aki azt mondja nem számít, az

A) még szűz

B) simán füllent

C) eddig csak egy féle méretet tapasztalt

D) soha nem volt még hüvelyi orgazmusa aktus során


Férfi vagyok, és nem egy, meg nem két nőt sikerült már a csúcsra vinnem. Volt akiket mások nem tudták. Volt, akit pedig én nem tudtam, de más igen. Szóval: számít a méret is, de nyilván nem az a legfontosabb, ha amúgy kb passzolnak a nemiszervek méretei egymáshoz

2022. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
#2 bocs de ez nem mantra hanem szimpla önfényezés 😂
2022. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Jó technika = amit a partnered élvez. Ez pedig mindenkinél egyénfüggő, szóval nincs szabványa. Hangolódj rá, érezz rá a másikra, magas iq, eq, jó emberismeret, szándék és képesség ahhoz hogy ráérezz a másik emberre.
2022. ápr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Figyelmes legyen, odaadó, ne legyen önző aki csak a saját kielégülésére megy, ismerje ki a testemet, tudja mit szeretek, mit nem, ismerje az erogén zónákat, tudja hogy milyen tempóban szeretem a szexet, ne legyen gyostüzelő.
2022. ápr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 StevenUp ***** válasza:
94%

Nem számít a méret.

Hiába van nagy farkad ha a lánynak bevered csak bököd a méhszájat, az nem élvezetes.

Hiába van vastag farkad, ha a nő nem úgy tud tágulni akkor kellemetlen.


Igenis a technika számit. A. Hüvelyben található pár idegvégződés amit megfelelően stimulálva bármelyik nőt orgazmusig lehet dugni.

És ehez kell a technika. Hogy tudd hogy melyik nőt hogy lehet csúcsra juttatni.

Egy átlagos farokkal csodákat lehet már tenni.

2022. ápr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Szívjon le a sok csúnya szűz, aki lepontozott. Fogalmuk sincs, tapasztalatuk végképp nulla, és még utána sem olvasták a témának


De az észt tudják osztani,meg a piros kezet. Szánalmas...


Amit pedig a 3-as ír:

Nem tehetek róla, hogy te tehetségtelen vagy, és frusztrál más sikere. A tényeket írtam le, ezzel próbáltam hitelesíteni a véleményemet. Akit nem tudtam hüvelyi orgazmushoz juttatni (de más igen), annak kevés voltam méretben. By the other words: iszonyat nagy puncija volt.

2022. ápr. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 StevenUp ***** válasza:
66%

ma 00:06


Szokták mondani hogy jó bornak nem kell cégér... 🤷‍♂️


Aki tényleg tud az csinálja és nem hirdeti az erényeit

2022. ápr. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem a méret a lényeg, csak ne legyen túl kicsi, ne legyen túl nagy, legyen mindig kemény, ne élvezz el hamar, ja és vastag is legyen. Tehát nincs sok elvárás.
2022. ápr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A szélsőséges méretek nyilván nem részei ennek a kérdésnek. A szex nálam érzelmi alapon zajlik ami megint más szitu ,volt átlag volt meglehetősen nagy ,mind a kettő évekig. A a nagyobb nekem más pluszt is tudott adni.
2022. szept. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!