Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk volt hogy a szuz baratnot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk volt hogy a szuz baratnotok elsore is jol szopott es elelveztetek ?

Figyelt kérdés

#szűz #Elso szopas
2022. ápr. 27. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert segítettem neki, mondtam, hogy csinálja, tanítottam.
2022. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Volt. De nem volt a barátnőm
2022. ápr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt, hogy tényleg szűz volt-e azt nem tudom, de nem is lényeges.
2022. ápr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Azt mondta a pasim,hogy jól csináltam.
2022. ápr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kalandvagy1986 ***** válasza:
95%

Kettő szűz lány volt, akik orálban is szüzek voltak.


Első a barátnőm volt, sokáig nem is akarta az orált. Egyszer ő kért meg petting közben, hogy puszit adhasson a farkamra... Nem csak puszi lett. Utána volt párszor orál, lelkes volt de nem tudtam elmenni tőle. Egyszer aztán sikerült az autó hátsó ülésén, ettől annyira boldog volt. Kihajolt az autóból és kiköpte, de nagyon büszke volt magára...


A másik lány nem volt a barátnőm viszont pár "randi" után úgy gondolta kipróbálná. Lelkes volt, magától letérdelt és elkezdte. Segítettem neki, irányítottam a ritmust, fogtam a tarkóját... Az általam diktált ritmus miatt sikerült elélvezzek, ő pl. kérdés nélkül le is nyelte...


35F

2022. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Azok a lányok akik először csinálták nekem szájjal mind szörnyen rosszak voltak.
2022. ápr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elsore nem volt az igazi es kerdezte hogyan csinalja jol? Tanitgattam, es nagyon elveztem... A kovetkezo 3-4 honapban nagyon belejott :)
2022. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!