Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Hogyan szeretitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan szeretitek a puncinyalást és az ujjazást?

Figyelt kérdés
Mit szerettek és mit nem? Tudom, hogy minden nő különböző, és nem mindenki szereti ugyanazt, de én kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra és a tanácsaitokra. Kérlek adjatok nekem tippeket, hogy minél jobb lehessek.

2022. ápr. 28. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanács: figyelj oda a partneredre, a rezdüléseire. A p.ncinyalás olyan mint a csók, receptkönyvből nem tanulható meg. Rá kell hangolódni a partneredre, elkapni a közös hullámhosszt. Ezt csak akkor tudod amikor ott vagy, előre nem tudsz felkészülni elmélettel (azért hasznos ha megtalálod a csiklót).
2022. ápr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Két ujjal és gyors nyelvcsapásokkal.
2022. ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

#1.


Persze, csak könnyű úgy ilyen tanácsokat osztogatni, hogy míg a férfiak türelmesek a szopás tekintetében általában… Addig egyszer nyalsz rosszul és már repülsz, a legtöbb nő esetében.


És nekünk nincs is min gyakorolni.

2022. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

#3 az orál az ami nem technikára hanem érzetre megy. Banánon, dildón, vagy pasiként fagyin gyakorolni olyan mintha labda nélkül próbálnál megtanulni focizni.

Rosszul gondolod... HA van érzelmi kötelék ÉS "fejlődni" akarsz, figyelni, ráhangolódni a partneredre akkor kapsz több esélyt. Ezt a folyamatot hívják összecsiszolódásnak.

2022. ápr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én az ujjazást egyáltalán nem élvezem, nem olyan érzés, mint a pénisz, aminek a formája, tapintása, egyszerre puha, de keménysége pont kellemes érzést ad. Az ujjak kemények, érdesek, vékonyak.

A nyalást viszont imádom, és az eddigi partnereimet elég könnyen a helyes irányba tudtam terelni. Nem jó, ha nagyon erősen csinálja, és elsősorban a csiklómat szeretem, ha izgatja a másik, oldalazó vagy körkörös mozdulatokkal. A hegye nagyon érzékeny, ott csak nagyon gyengéd érintéssel jó.

Hatalmas plusz pont, ha a farkával okoz csikló orgazmust.

Nálam kb ennyi

2022. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csókolgatja is közben a csiklóm, azt nagyon szeretem.
2022. ápr. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ujjazást csak 1 ujjal szeretem, nyalást eleinte lassú majd az orgazmushoz közeledve közepes intenzitással ( ha túl gyors, akkor túlérzékeny lesz a csiklóm, az nem jó, mert akkor már nem lesz orgazmus, akkor már azt se bírom ha hozzáér a partnerem).

A szívást, harapdálást nem szeretem. Pár exem próbálkozott vele, mondván a csajaik szerették, hát én nem. És azt sem szeretem ha ujjazás közben próbál nyalni, vagy egyik, vagy másik felváltva, de ne egyszerre.

Ja és mielőtt ujjaztok srácok, a körmeitekre figyeljetek, engem volt aki úgy megkarmolt, hogy véreztem.

2022. máj. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pl. sehogy nem szeretem. 69 még elmegy. Ujjazás felejtős.
2022. máj. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!