Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek valóban fontos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajesh kérdése:

Lányok nektek valóban fontos az hogy egy fiú magasabb legyen nálatok? Mert én például 170cm magas vagyok, de én és a nálam alacsonyabb fiúk már alacsonyank számítanak? Nektek a Ti magasságotokhoz mérten, milyen az a srác akire vágytok?

Figyelt kérdés

Nekem úgyszólván kellemetlen ha egy magasabb lányank csak lábujjhegyen tudom megcsókolni legyen amiatt, hogy magas a lány vagy csak a magassarkú pont annyit ad hozzá. Vagy ha nálam sokkal alacsonyabb akkor meg olyan érzésemv an mintha egy gyerekkel jönnék össze és ilyen pedofíl érzésem van tőle...

Nekem azaz ideális személy szerint ha a szemébe tudok nézni és látni a amosolyát! (Anélkül hogy bármelyikünk is kitörné a nyakát.)


2022. ápr. 28. 22:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
176 cm vagyok, valahogy sose vonzottak az alacsonyabb férfiak. Egyszerűen szeretem "erősebbnek" érezni az emberemet, na meg nem akarok lehajolni hozzá egy csókért.
2022. ápr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
kb én ia hasonlót írtam le szerintem, de az a 6 cm nem sokat számítana. A veletek egymagasakkal mi a helyzet? Nincs semmi kényelmetlen abban, ha a barátotok sokkal magassabb nálatok?
2022. ápr. 28. 23:07
 3/19 anonim ***** válasza:
34%
En 172 vagyok es szeretek magassarkut is hordani, ugyhogy szamomra fontos, hogy legalabb 182 cm legyen a ferfi, hogy ne en legyek a magasabb...:)
2022. ápr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
1-es vagyok, alkalmanként én is felhúzom a magassarkút, így nekem is az 5-10 cm-rel magasabb a szint.
2022. ápr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Én 175 cm vagyok és ez a magasság is hátrány, mert sok nő nem a saját magasságához illő párt keres, hanem azt akarja hogy még magassarkú cipőben is magasabb legyen nála a pasi.
2022. ápr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
(UI, bocsi hogy pasiként írtam. 5. voltam)
2022. ápr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

155 cm vagyok. Én sosem a magasság alapján választottam párt... Bár gyakorlatilag bárki magasabb nálam.

Összességében viszont (hogy a kérdésre is válaszoljak) én szeretek "felnézni" a férfiakra. De ha egy velem egy magas pasi a kisugárzásával, humorával, stílusával el tudja feledtetni velem hogy mekkorára nőtt, csak amiatt tuti nem dobnám mert alacsony.

2022. ápr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%
177 centi vagyok, nekem az a vonzó, ha magasabb a férfi. Egyszerűen ez tetszik, mindig 185-195 közötti férfiakkal voltam együtt. Hozzá tenném, alacsonyabbak nem is szoktak próbálkozni.
2022. ápr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
162 cm vagyok, nem találkoztam még nálam alacsonyabb pasival, szóval a magasságon nem nagyon gondolkozom.
2022. ápr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
5%

Nem akarlak elkeseríteni, de a lányokat is zavarná ha úgy kellene lehajolniuk a pasijukhoz. 170 cm tényleg nem sok... de elég sok 165 cm alatti lány van.

Ha nálad magasabb lányokra vágysz akkor keményen domborítanod kell egyéb tulajdonságokban, hogy a magasságbeli hátrányt kompenzálni tudd.

2022. ápr. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!