Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha egy fiú meghív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy fiú meghív enni, moziba stb ő fizeti és elfogadod az azt jelenti hogy tetszik neked és elfogadnád barátnak?

Figyelt kérdés
Ha egy lány elfogadja és nem ajánlja fel hogy kifizeti akkor vehetem igennek?
2022. ápr. 29. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem, ez azt jelenti hogy ő hívott el randira, az illem pedig úgy tartja hogy az fizet aki meghívott. Ez nem jelenti azt hogy a későbbiekben tutira össze fogunk jönni.
2022. ápr. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem, ez azt jelenti, hogy a klasszikus normákat követve elhívott egy randira, amit elfogadtam és szimpatizálok vele annyira, hogy potenciális barátnak tekintem, amennyiben minden klappolni fog.
2022. ápr. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem, nem veheted igennek. Az igen majd az lesz ha megcsókolod, vagy "egyebeket" csináltok és megbeszélitek a kapcsolatotok mikéntjét. Addig csak megHÍVtad ott meg a meghívó fél fizet.
2022. ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Ez azt jelenteni

Kaptam egy ingyen mozit +kukoricát.

2022. ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
#4 kóla már nem is kell? Te kellesz nekem baby 😂
2022. ápr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%

Hát azért egy szimpla randi még semmire nem igen. Általában a férfiak fizetnek ilyenkor, mondjuk én pont ennek okán nem is szeretek drága helyre menni. A másikat megismerni nem moziban kussba ülve fogom amúgy se, hanem ha beszélgetünk. Így ezerszer inkább egy kávé vagy egy sör.

Egy randi után ha lesz folytatás meg stb akkor meg úgy is visszahívom a másikat én is valamire.

2022. ápr. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!