Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már nem bírok vonzódni hozzá?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem bírok vonzódni hozzá? Nem tekintem férfinak?

Figyelt kérdés

A párom elkapott valami betegséget korábban. Ápolgattam, ahogy az lenni szokott. Egész éjjel nyögött és követelőzött, de beteg, ez ilyen, hát fennmaradtam vele egész éjjel.

Rengeteget hányt. Amikor épp elszundikáltam egy kicsit, és nem tudtam azonnal odatartani neki a vödröt összevissza hányt, nem is foglalkozott azzal, hogy hova, majd összeszarta az ágyat is, még a takarót is lehúzta rólam, hogy azzal törölje ki és ő lement lefürdeni, de aztán nem hagyta, hogy feltaajrítsak, mert rosszul van, aludni akar.

Szerencsére meggyógyult, de azóta nem tudok vele lefeküdni, egyszerűen undorító, ami vele történr, de főképp az, hogy 22 éves, és úgy viselkedett, minr egy halálán lévő féefi, akinek már minden mimdegy. Volt beteg többször is, míg együtt voltunk, hányt is stb, akkor nem volt gondom, de most...

Szerintetek ez javulhat még?



2022. ápr. 30. 02:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Aki igénytelen, az úgy is fogja lehunyni a szemét. Sőt, csak egyre rosszabb lesz.


Te pedig... Hát szerintem vizsgáltasd ki magad, h miket kaptál el tőle. Aztán keress egy életrevalóbbat. Ilyen embertől szerintem egészséges nő nem akarhat utódokat.


30F

2022. ápr. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez csak egy vírusos fertőzés nem valami krónikus, nem kell kivizsgáltazni magam :D
2022. ápr. 30. 02:15
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Akkor te hogy a jó életbe nem kaptad el azt, amitől a másik maga alá szart? AIDSes a csávó, azért ilyen roncs?


Mindegy, ez a lényegen nem változtat. Soha nem fogsz tudni úgy tekinteni rá, ahogy szeretnél

2022. ápr. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam beteg lenni, ha mégis, akkor általábn ezerszer gyengébben, mint mások. Nála meg főképp, őt minden megviseli.
2022. ápr. 30. 02:19
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
A kérdés az, hogy milyen magot szeretnél majd vetni a kis termékeny táptalajodba.
2022. ápr. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sensual sajnos jól mondja...
2022. ápr. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Megundorodtal tőle. Ez természetes. Ne erolkodj már ezen a kapcsolaton. Ennek vége!
2022. ápr. 30. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Tedd fel magadnak a kérdést? Te nem szoktál ilyen tevékenységeket művelni? Más ember nem szokott ilyet tenni? Nem leehetséges, hogy a záróizmával gondok vannak?

A eset: ott hagyod;

B eset: megbeszéled vele, hogy máskor, ha ilyen van, akkor igyekezzen kicsit ő is aktívabb lenni, és nem ennyire elengedni magát. Oké, hogy betegség, de akkor is.

2022. ápr. 30. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Kinek kellene 1 ilyen állat? Hagyd a francba.
2022. ápr. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Messze van a WC? Az meg belefer, hogy hirtelen olyan erős hasmenés jön, hogy az alsonemure is kerül egy pici. Amit írsz az nekem úgy tűnik nem is törekedett rá, hogy kierjen. Elintezte az ágyban. Ha mindehhez még hozzaveszem, hogy az ember a párja előtt a legjobb formáját mutatja. Ennyire nem veszithette el a kontrolljat.. Mintha nem is érdekelte volna te mit gondolsz.
2022. ápr. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!