Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti csak a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti csak a párotok kedvéért teszitek meg az orális- vagy anális szexet, vagy élvezitek is?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 30. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Az anális szexet csak a párom kedvéért, az orális szexet mikor hogy.. van hogy élvezem van hogy nem, de rendszeresen csinálom mert a párom szereti
2022. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Analt csak a partner kedveert de azt is csak nagyon ritkan. Az oralt szeretem.
2022. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Anált a párom kedvéért, már aki egyáltalán igényelte. Nekem semmi extra, jelenlegi kapcsolatomban egyikünket sem izgatja, kb 5 éve nem csináltam. Orált szeretem is.
2022. ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Orális szexet azért, mert én is nagyon szeretem, anális szexre én voltam nagyon kíváncsi, ezért próbáltuk, nem jött be, innentől kezdve nem csinálom többé, függetlenül a partnertől.
2022. ápr. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

Nem szeretem az orált adni, csak kapni, emiatt néha azért csinálom, de csak illedelmességből.. pont pár napja beszéltem erről a párommal, és ő azt mondja hogy nem zavarja ha nincs orál, ha kézimunkázok, úgyhogy a jövőben még kevésbé fogom sztem csinálni

Anál szóba se jöhet ezt már az elején leszögeztük

2022. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mind az orális, mind az anális szexet kedvelem és ebből kifolyólag csak azért csinálom.
2022. ápr. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
A banális szexet élvezem.
2022. ápr. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt szeretem.
2022. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Fárasztó96 ***** válasza:
61%
Orált nem kedvelem, mert viszonzást nem kaptam még. Anált nem próbáltam, talán soha nem is lesz, majd az igazival kitaláljuk. (Orált lehet fizetőssé teszem, hogy ne kelljen csinálnom)
2022. máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vastag a farkam, ez hátrány mindkettőhöz :/
2022. máj. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!