Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom olyan (bdsm) dolgokat akar erőltetni, amitől nekem feláll a hátamon a szőr?

Figyelt kérdés

Az elején még a lightosabb dolgokkal kezdtünk, azokhoz nekem is volt kedvem. Pl. edging, bilincs. Utána jött az, hogy csorgassak viaszt a mellkasára, meg ő az enyémre. Még ezt is okénak éreztem, de most már az sem elég izgalmas neki, ha a odalentre csorgatom neki, vagyis azt mondja, hogy élvezi, de kicsit unja.

Most felhozta, hogy neki a sounding is izgalmasnak tűnik, amiről azt sem tudtam, hogy mi az. Elolvastam róla pár cikket és ez már nekem sok. Ráadásul "hagyományosan" már nem is szexelünk szinte, kb. 10-12 naponta csak. Én meg annyira igényelném azt (is).


Mondtam, hogy én ettől a sounding dologtól tartok, félek, hogy bajt csinálok és hogy szerintem ezt hagyjuk. Ezen kb. megsértődött, hogy miért félek, mikor mondta, hogy bármeddig elmehetek a szexben és hogyha én kérnék tőle valamit, ő megtenné.


2022. máj. 1. 00:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Fiatal lehet, ha ennyire kísérletezni akar. mennyi idősek vagytok?
2022. máj. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Ettől menekülj inkább. Te is csak egy eszköz vagy neki, amivel játszik.
2022. máj. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2 éve együtt vagyunk... És ez kb. pár hónapja kezdődött.

Fiatalok vagyunk, 18 évesek.

2022. máj. 1. 00:32
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Szakíts vele! Jobban jársz, ha normális szexualitású személyt találsz magadnak.
2022. máj. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Furfangos Frigyes ***** válasza:
100%
Még nézni is rossz, nemhogy csinálni.
2022. máj. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
"én kérnék tőle valamit, ő megtenné" - ezt úgy hívják baby hogy érzelmi zsarolás, a nyomásgyakorlás egyik eszköze. Nincs baj a BDSM-mel HA mindkét fél vágyik ugyanarra, de ti nem. A ti szexualitásotok távol áll egymástól. Nem ez viszont a fő gond, hanem hogy rád akar erőltetni valamit amit te nem akarsz és ezért presszionál lesz.rva hogy neked az hogy esik mit gondolsz róla. Van erre egy jó szó, úgy nevezik önzés.
2022. máj. 1. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Én ekhagynán. Engem nem zsaroljon senki erotikával. Ha szeret nem kéri tölled azt azt amit nem szeretsz.
2022. máj. 1. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

Hagyd el a francba a pasit, és keress egy normálisat!


Ahogy írják fentebb is, csak egy eszköz vagy a számára, és érzmi zsarolás is van.


Ez csak rosszabb lesz.

2022. máj. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%
18 évesen sounding? Elég b.zis
2022. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9-es olvass utana.


A pasi szub mazo lehet, ha Neked nincsenek ilyen vagyaid akkor a bekes valast javaslom.

2022. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!