Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok, járnátok olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok, járnátok olyan pasival, aki várna a szexszel és csak kinyalás és kiverés lenne egy ideig?

Figyelt kérdés
Vagy az inkább hátrány, hogy nem akarná elsietni közösen megbeszélve és inkább olyannal lennétek, aki egyből szexelni akar?

2022. máj. 2. 14:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Igen.
2022. máj. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Ez most komoly kerdes? Pont hogy ez az idealis ha egy lany szuz. Vagy most dicseretet varsz?:D
2022. máj. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Ez kb minden tini kapcsolat elején így van, nálunk is így volt. Petting, tapi, nyalás, cumi, aztán csak később volt dugás.
2022. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen jól írod. Én sokáig szűz voltam, de szopni nagyon szerettem már akkor is. Volt hogy egész hétvégén csak nyaltuk-faltuk egymást!
2022. máj. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Ők leginkább ilyen párt szeretnének... tehát nyitott kapukat döngetsz.
2022. máj. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Pontosan így..!
2022. máj. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Bro' ha egyből szexet akarnának a szűz lányok "csak úgy" akkor már rég nem lennének szűzek 😅
2022. máj. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem pozitívum, hanem alap elvárás, hogy egy pasi ne erőltessen rám semmit.
2022. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
A pasi ne erőltesse a szexet, maradhass szűz. De azért kinyalni kinyalhat? :))))
2022. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%

Én egyből szexelni akartam a hagyományos módon szűzként is, nem láttam értelmét annak, hogy pont akkor álljak le, amikor a lényeg következne.

Bocsi, hogy nem tudtam neked tetsző választ adni.

2022. máj. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!