Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 év körül már ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év körül már ennyire mindegy a nőknek, hogy kivel szexelnek?

Figyelt kérdés

Nem sok lány barátom van (pár) de ilyeneken én kicsit ki vagyok akadva...

Egyik (29) panaszkodik, hogy konditeremben dumált egy sráccal, bejelölték egymást és fel akarja hívni magához szexelni de nem jön, egy találkozás után... Szoktunk iszogatni van h nála vagyok sokáig, mondja h aludjak nála de lelépek

Másik (30) házas férfival kefélget úgy, hogy a csávónak mellette van még egy másik csaja is, ha nála vagyok direkt kihívóan viselkedik ha csak ketten vagyunk, úgy hogy kerülöm is vele hogy ketten legyünk csak otthon.

3. 29 éves Neki ha nincs kapcsolat azt mondja szexkapcsolat akad mindig meg dugna velem stb ilyeneket mond

4. 34 éves alakulóban van kapcsolata de 2 vasat tart a tűzben de azért az alakuló kapcsolata ezekről nem tud...

Ez lenne a normális? Vagy én vagyok ilyen túl prűd 30 évesen?



2022. máj. 2. 16:44
 1/7 StevenUp ***** válasza:
54%
Igazából téged ez zavar?
2022. máj. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Tapasztalom én is hogy 30 körül vagy felette nagony könnyen kaphatóak a nők. Persze ne a top kinézetű hölgyekre gondoljatok itt, ők mind foglaltak.
2022. máj. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Óh te szegény! Igazán sajnállak! Ha ennyi nő akar veled szexelni, nagyon nehéz lehet ellenállnod!
2022. máj. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Ezek már a 10-20 múlva esedékes mituzás előkészületei. Végig kefélteti magát 500 pasival 3 percnyi ismerettség után, és reméli hogy 10-20 év múlva valamelyik ismert, sikeres, gazdag lesz. És akkor aztán beindul a zsarolás, támadás, valemelyik nőjogi szervezet vezetésével. Megindítják a média hadjáratot, a nyomásgyakorlást a biroságokra, lincselést, hisztériát szerveznek. Rutin gyakorlat, az ebből élő femináci szervezeteknek.
2022. máj. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Végül is mi a gond? Négy nő is dugna veled, de te finnyáskodsz? WTF? Vagy ez a sok szöveg mire volt jó?
2022. máj. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőknek sosem mindegy hogy kivel szexelnek, pláne nem fiatalon. Te kevered a nemeket.
2022. máj. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Férfiaknak már az első merevedés után mindegy, hogy kivel szexel.
2022. máj. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!