Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mit csináltok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit csináltok ha kiderül hogy a tök normális pasinak akivel randiztok kiderül, hogy extra kicsi pénisze van?

Figyelt kérdés
Tök jól telnek a randik, kezdesz beleszeretni és kiderül hogy tok kicsi neki. Kb 9-10 cm állva. Végülis nekik is meg kell nősülni valahogy nem? Vagy nem is olyan fontos a méret?

2022. máj. 3. 05:02
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Volt kb ekkora méretű pasim. Nem riasztott el a kis mérete, mert fülig szerelmesen már tökre nem számított.

A szex is működött, a legodaadóbb előjátékokat tudta nyújtani.

Végül ő szakított velem, mert a kisebbségi komplexusa miatt azt képzelte, hogy majd úgyis elhagyom egy nagyfarkú pasiért...

2022. máj. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg lefeküdnék vele párszor, hogy fel tudjam mérni a szex működőképességét.
2022. máj. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Passz
2022. máj. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Akkor itt befejeződik az ismerkedés
2022. máj. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Egyszer kiprobalnam, hogy hatha mukodik a dolog, rajonnek, hogy nem mukodik,ettol teljesen kiabrandulnek belole es lezarnam az ismerkedest. Legalabbis multkor ez volt a forgatokonyv.
2022. máj. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ez nem lenne gond, a pasimnak kb 10cm, szeretem vele a szexet, iszonyatosan szerelmes is vagyok, ki is vagyok elégülve rendesen. Megfelelő partnert kell talalni, ez a titok.
2022. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!