Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak! Mi a legnagyobb/legsz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Mi a legnagyobb/legszembetunobb kulonbseg szexualitas szempontjabol a ket korosztaly teste kozott?

Figyelt kérdés
Egy 20 eves no es egy 40 feletti no teste kozott mi a legszembetunobb kulonbseg ferfi szemmel?
2022. máj. 3. 10:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9# ja megbízhatóbb, egyfolytában cserélni kell rajta valamit,hogy rendeltetésszerűen működjön...eszi az olajat, kiülve az ülések, jöhet a kettős tömegű lendkerék csere, kuplunggal együtt, néha elszáll egy cső, egy szimering, csapágycsere, stb ....🤔🤔
2022. máj. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak általánosítás.
2022. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
általánosítás, hogy a szervezet öregszik? nem, barátom, ez törvényszerűség.
2022. máj. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Gyerekek, felteszek egy egyszerű kérdést;

Te pl harminc - harmincöt éves, értett, egészséges, tapasztalt férfi vagy.

Odaállítanak eléd egy 25 éves, csinos, fiatal, de érett nőt.

És mellé egy 46 éves, már kissé " megkopott", de még viszonylag csinos nőt.

Szexuális szempontból melyiket dugnád meg inkább??

Száz ilyen férfiból minimum 80 a fiatalt!!!

Miért? Mert genetikailag így vagyunk programozva.

Odáig már nem sarkítom, hogy a 25 éves mellé 68 éveset állítunk.... szerintem érthető volt.

Gyorsan hozzáteszem, ez nem az " idősebb" hölgyek tiszteletének hiánya miatt mondom, hiszen mindenki, a 25 éves is lesz majd negyvenes.

Ezek csak puszta törvényszerűségek.

2022. máj. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14: nagyon nagyon általánosítás. Én azt dugnám meg, amelyiknek nagyobb a szexuális kisugárzása. Nekem a szexben nem az a legfontosabb, hogy a csaj feszes legyen mindenütt, hanem mennyire élvezi az együttlétet és egy 25 évesben még nagyon magas a megfelelni akarás (ergo belemegy mindenbe, csak hogy ne gondoljanak róla csúnyát), ami nem jelenti, hogy élvezi is és nekem nem kell olyan szex, ahol a nő nem élvezi amit csinál.

Viszont egy érettebb nő válogat és csakis olyat csinál, amit élvezni akar.

2022. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"és egy 25 évesben még nagyon magas a megfelelni akarás (ergo belemegy mindenbe, csak hogy ne gondoljanak róla csúnyát), ami nem jelenti, hogy élvezi is és nekem nem kell olyan szex, ahol a nő nem élvezi amit csinál."

és még te kérsz számon másokat a nagyon nagy általánosítás miatt?

2022. máj. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!