Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Swinger klubokba milyen pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Swinger klubokba milyen pasik szoktak járni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 4. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Többnyire olyanok, akik máshogy nem jutnak nőhöz.
2022. máj. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Totálisan változó, mind az életkor, mind a kinézet. Kb. mint egy strandon ott is látsz ilyet is, olyat is (főleg a nagyobb klubokban).

Az átlagéletkor 30-50 között szóródik, de vannak néha 20-on évesek is, meg 50+osok is. Kinézetben a nem túl helyes pasiktól a "kaliberekig" mindenféle (kaliber - nem csak ott, hanem kinézetben, kisugárzásban, stílusban is bugyinedvesítők, gyakorlatilag bárhol, bármikor fel tudnának nőt csípni).

2022. máj. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon szívesen járnék, ha nem olyan 2 perces pasik járnának oda, amit az első is írt...
2022. máj. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

olyanok, akinek

-nem gond a meztelenkedés

-akarnak valamit

-ki tudják fizetni a belépőt

-képesek elviselni a többi hasonló pasit

2022. máj. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 tökmindegy hol ismerkedsz, azt hogy ki meddig "bírja" akkor tudod meg amikor vagy valakivel. A swinger előnye nőként, hogy ha kötetlen szexualitást keresel ott megtalálod. Adott a hely, az idő és 100% kamumentes. Ott vannak "konyhakészen" a pasik, ha az egyik nem jön be, akkor azonnal tudsz választani másikat.
2022. máj. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 Én úgy gondolom, hogy lehet érezni egy férfin, ha jó vele a szex. Már csak azért is, mert odaadó és határozott a testbeszéde a beszélgetés során is.. Nyilván nem szeretkezni megy az ember ilyen helyekre, de lehet érezni a különbséget aközött, hogy próbál számomra orgazmust okozni, minél tovább akarja bírni és határozottan tudja azt, hogy mire van szüksége a másik félnek.. Vaagy csak kefél, mint egy hülye, hogy minél hamarabb elmenjen, mert nem voltam nővel már 2 éve. De igazad van, hogy ott legalább lehet válogatni, ha esetleg nem tetszik.
2022. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 ebben teljes mértékben egyetértünk :) Kis rutinnal, jó megérzésekkel elég jó "hatékonysággal" rá lehet érezni. Az észrevételem arra vonatkozott, hogy "2 percesekből" meg megfelelően "teljesítőkből" pont olyan arányban vannak egy swingerben, mint bárhol máshol ahol személyesen ismerkedsz.
2022. máj. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Lehet, bár akivel valóban jó a szex és van olyan karizmatikus, hogy simán levesz egy nőt a lábáról.. gondolom ismerkedésnél a hétköznapi életben is megoldhatja egy átlagos randi alkalmával is a szükségleteit. A swinger pedig... A helyzet izgató, de szerintem az említett karizmatikus személyek nagyon kis része vágyik erre. Gyakoribb, hogy legyen kettesben a partnerével, de akkor legyen valóban felszabadult és gátlástalan a másik fél. Éppen ezért gondolom, hogy talán a másik csoport van többségben. (Bár én egy kezemen meg tudom mutatni, hogy hányszor voltam ilyen helyzetben, de én így gondolom)
2022. máj. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 részben van igazad, de nem teljesen. Vannak az általad karizmatikusnak említett Férfiak közül is olyanok akik szeretik a többszemélyes mulatságokat - s előfordulnak a klubok világában. Teljesen más egy többest megélni, s más a négyszemközti történet. Mindkettőben más a jó, másért izgalmas.

Illetve vannak olyan - szóhasználatoddal élve - nagyon karizmatikus férfiak is egy swingerben akik klubon kívül is bárhol, bármikor képesek a "kötetlen ismerkedésre". Nem azért járnak mert máshogy nem jutna nekik nő, hanem a pragmatikusság miatt (adott a hely, az idő, diszkréció, illetve egy este akár több hölggyel is tudnak "ismerkedni").

Ezzel együtt a nagyobb klubokban mindenféle típus van. Nyeretlen kétéves, aki pont olyan balfék klubban is mint máshol, átlagos megjelenésű, képességű és "kaliber" egyaránt. A jó hogy tudsz válogatni :)

2022. máj. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!