Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm miért nem akarja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miért nem akarja kinyalni a se..gem?

Figyelt kérdés

2022. máj. 5. 13:53
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az megvan, kedves Eszthi, hogy a vizelet a húgyhólyagból távozik és nem a hüvelyből? Kb hetedikes tananyag lehet.
2022. máj. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
93%
#11 Ott a pont. De ezek ostobák. Hadd tippelek ez valami unatkozó emberke aki nem tudja mire kiverni inkább erre próbál izgulni
2022. máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
93%

+ 1:


Az aszexuálisok is él(het)nek nemi életet, nem akarják azt beszüntetni sem.

2022. máj. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
31%
Tudálékoskodhtasz, de azért nem túl intelligens dolog leaberráltozni valakit azért mert élvezi ha nyalják a hátsóját, vagy erre vágyik. Persze neked nem kell szeretni, meg nem kell csinálni, de nem lesz senki sem aberrált attól, hogy mást élvez a szexben. Persze hülye egy kérdés ennyi igaz, mert a barátnőjétől kéne megkérdeznie miért nem szeretné kinyalni, mi honnan tudjuk.
2022. máj. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
76%

#8

Nekem is írt. 😀A kedves Esztike nyaljon akkor segget nyugodtan. Én ugyan nem akadályozom meg benne. Tőlem a szart is megeheti. Az sem nem érdekel. Sőt, küldök neki teli stómazsákot is, ha kéri.

2022. máj. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
88%

A 8-as akit idézett az nagyon nem tudja, hogy működik a szex. Nem éppen a húgycsőbe kell dugdosni, márpedig ő azt írta, hogy "Oda dugdossa a péniszét, ahol a húgy jön ki, fúj de undorító dolog"

Egyébként meg nem zokon kellett volna vennie, hanem felnőni az ilyen dolgokhoz.

2022. máj. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyet nem is értem, hogy hogyan végezte el az általános iskolát aki az alapvető biológiai dolgokkal nincsen tisztába. Én bent fognám a marhákat amíg meg nem tanulja. Az ilyenekből lesznek a laposföld hívők meg a Balatontagadók
2022. máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kérdezd meg tőle.
2022. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
A prosztata közelsége miatt sok férfinak erogén zóna. Sokaknak viszont tabu az anál, főleg a nyalás, alapvetően higiéniai okok miatt. Szóval figyelni kell a tisztaságra, meg olyan partnert keresni aki nyitott erre, vannak nők akiket izgat, vannak akiket nem.
2022. máj. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
66%
Mert idióta vagy! Viszont te kinyalhatod az enyémet, most fostam. Majd utána érteni fogod.
2022. máj. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!