Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cikinek számít az ha fiúként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cikinek számít az ha fiúként már évek óta nem érintettem lányt?

Figyelt kérdés
Már borzasztóan hiányzik a szex. Főleg hogy még nem sok szexben volt részem.
2022. máj. 5. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudok tanácsot adni mert nem voltam ilyen szr helyzetben. Gyúrok 15 éves korom óta, feszül minden ruhám, sztem ezért nem utasítanak el. Próbálkozok én soknál, 95%-nak kellek. Gyúrjál te is vagy valami jó pacekot csinálj magadra mert ha a lányok azt látják gyászos vagy nem is kellesz senkinek. Jó szakáll, haj azt jóidő

24f

2022. máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

1: Öcsém, te csak azért tudod lehozni a csillagokat az égről a csajoknak, mert a hatalmas egóddal levered onnan...

Remélem bevezetik egyszer az IP alapú végleges bannolást és veled kezdenek majd, mert hihetetlenül irritáló személyiség vagy!

2022. máj. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Érinthetsz fiút is.
2022. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 StevenUp ***** válasza:
70%
Van egy statisztika, miszerint a férfiak pénisze a legtöbb időt életük során a saját anyjukban töltötték egyhuzamban. Szóval semmivel sem vagy elmaradva
2022. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Tudod mi a ciki? A picsogás, önsajnáltatás, de az nagyon.

Inkább azt kellene megkérdezned - saját magadtól - hogy miért csinálsz annak érdekében, hogy nőt érints, vagy dugj? Min kellene változtatnod?

2022. máj. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
neked is azt mondom, mint mindenki másnak. Elsőnek magadat kell tisztázni, hogy jöjjenek a lányok. Boldognak, kiegyensúlyozottnak kell lenni, sok hobbi, megfelelő megjelenés, sok mosoly, és nem lesz probléma a nőknél. 22-es csapdája, mert ahhoz, hogy egy pasi boldog legyen, kell szex, viszont akkor kap szexet, ha boldog.
2022. máj. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%
Csak akkor, ha fiút se.
2022. máj. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!