Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alárendelt szerepet kedvelő fiúk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alárendelt szerepet kedvelő fiúk?

Figyelt kérdés
Akiknek jó a kapcsolata az anyjával és ilyesmit is megbeszéltek otthon elmondtátok hogy ilyen szerepben éreztek főleg szexuális vágyat?

2022. máj. 5. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ilyet nem beszéltem meg vele.
2022. máj. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Apámmal sem beszélem meg a szexuális "dolgaimat", nemhogy anyámmal.
2022. máj. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálunk is tabu
2022. máj. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó a kapcsolatunk,ha ilyen téma szóba kerülne el merném mondani,nem szégyellem,viszont nem kerül szóba.
2022. máj. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Soha. Főleg hogy bár el akartam nyomni de nem megy hogy pasiknak (fiatalabb srácoknak) hagyom hogy szexben alázzanak. Csajjal is volt de nem izgatott. Sajna. Sima szex viszont csak csajjal.
2022. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig nem volt barátnőm, mert a sima vanilla kapcsolat nem érdekelt. Aztán anyám mesélte, mindig attól rettegett, hogy meleg vagyok :D


Fú, ha tudná, lehet hogy most már inkább örülne neki, hogy "csak" ennyi bajom van :D

2022. máj. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!