Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok láttátok már lóét?Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok láttátok már lóét?Mi volt az első gondolatotok róla?Impozáns szép látványnak találtátok?Volt aki kíváncsiságból meg is fogta milyen?Benedvesedtetek tőle?Esetleg merészebb gondolatok is megfordultak a fejetrkben?Mik?

Figyelt kérdés
2022. máj. 7. 02:30
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Láttam, hát nem semmi, az biztos. De nem csináltam vele semmit.
2022. máj. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Videókon láttam, szép nagy van nekik.
2022. máj. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

2

A bálnáknak meg nagyobb mint egy ember, arra is ezt mondanád?

2022. máj. 7. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már. Nem váltott ki belőlem semmit.
2022. máj. 7. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kezdtem felfedezni a szexualitasomat éppen akkor jártam lovagolni is, bennem ébresztett buja gondolatokat, gondolom a hormonok miatt.
2022. máj. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Láttam,de nem váltott ki belőlem semmit.
2022. máj. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
3: Most megnéztem, milyen van a bálnáknak. Óriási, de már túlzó. A lóé még emberléptékű valamennyire.
2022. máj. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!