Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan hogy a nő kezdeménye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy a nő kezdeményez többet kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha igen, ez hogy néz ki nálatok?

2022. máj. 7. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, pont tegnap beszéltem itt egy ilyen nővel, náluk a férjének van sokkal kisebb libidója
2022. máj. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Perszehogy van, exem kezdemenyezett mindig, mert amikor én kezdeményeztem, akkor veszekedés lett belőle, inkább megvártam amég ő kezd, halistennek napi 2x kezdett szóval nem volt olyan nagy gond. Minden baja volt szegénynek.
2022. máj. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Van, sajnos.

Lehet, hogy én vagyok, akire a #1 gondol.

A férjem szinte sosem kezdeményez, mindig én kezdeményezek, de akkor többnyire sikerrel járok.

24N

2022. máj. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nálunk általában én kezdeményezek. Pl ha éjszaka rámjön, felkeltem... ő nem mer felkelteni,sajnál. Pedig az olyan izgató.
2022. máj. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen barátom ahol nekem kellett kezdeményezni a szexet vele ,mert mintha magától nem akarta volna
2022. máj. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Exemnél így volt, hogy én kezdeményeztem szinte mindig, de elmondhatom hogy számomra kb az volt a pokol 😅 nem rendelkeztem akkoriban sok önbizalommal és az hogy nem kezdeményezett, csak rontott a helyzeten.
2022. máj. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!