Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ki tud spriccelni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki tud spriccelni? (Squirt)

Figyelt kérdés
Ez amúgy vele született vagy mindenki tud csak rá kell jönnie hogy hogy?!

2022. máj. 7. 13:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%

Kellő odaadással, élvezettel, kitartással eddig minden exem megtudtam spricceltetni nyaláskor!

Bevallom ez is volt a cél, mert imádom érezni mikor teli spriccelik a szám!

Volt amelyik azt mesélte előttem sose volt hüvelyi orgazmusa másik férfival.

Gondolom akik eddig nem spricceltek, azok béna férfit találtak.

2022. máj. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
78%

11. Nekem volt hüvelyi orgazmusom, de nem spricceltem:D


Szerintem ez kettő külön dolog.

2022. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon sok szokott jönni, de van hogy szinte semmi. Szóval változó.
2022. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
0%
Én fiú vagyok (17) a skolában az öltözőbe egy csajjal akivel óra előtt flörtöltünk behúzott a folyosóról aztán először elbizonytalnodva elkezdett vetkőztetni csókolóztunk közbe és megtörtént aminek megkellet történie olyan 20 percig tartott a végén sikítva élvezett egy óriásit és akkorát squirtelt ,hogy rendesen kilökte a farkamat akkor még nem tudtam hogy mitörtént aztán utánna gyorsan felöltöztünk és kicsit zavarban rohantunk órára utána szünetbe mondta ,hogy még sohasem történt vele ilyen ezért úgy gondolom ,hogy tanulható de én is csak nemrég néztem utánna hogy mi volt ez.
2022. júl. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!