Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szoktatok olyan vad,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szoktatok olyan vad, extrém, perverz szexuális dolgokról fantáziálni, amit a való életben nem mondanátok el senkinek? Itt anonim módon leírnátok, hogy mi az?

Figyelt kérdés

2022. máj. 7. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem extrém és nem is vad véleményem szerint. Csak szimplán elítélik sokan, mert van párom.

Más férfiakról, nőkről, illetve hármas szexről (férfivel és nővel is) szoktam fantáziálni.

2022. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem aszexuális az szokott, ez teljesen egyértelmű.
2022. máj. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Punci összevarrásról szoktam fantáziálni pedig mocsok módon fájhat.
2022. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 nem csak hogy fáj... de ha nem megfelelő a sterilitás, vagy valami botcsinálta amatőr végzi akkor könnyen "elszúrhat" olyan dolgot, helyen is ahol nem kellene. Szóval inkább ne próbáld ki, ezer más módon lehet még biztonságosan kínozni a p.ncit.
2022. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Sok no fantazial sokminderol, csak ha sorra kerul a dolog, megfutamodik...
2022. máj. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem azt kérte a csaj hogy használjam és kezeljem tárgyként úgy ahogy kedvem tartja. Ürítőnek, szopósnak meg ki tudja még minek hívtam közben. BÁRMIT enged megtenni :)
2023. szept. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!