Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mondjam meg a páromnak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a páromnak? Hogy nem tetszik...mármint az hogy túlzasba viszi a fogyókúrát, meg az edzést. 51kg, 169 cm. Se melle,se feneke.Megbántani nem szeretném.

Figyelt kérdés
2022. máj. 9. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
169 centihez az nagyon kevés, már a beteges határait súrolja. Valahogy ezzel összefüggésben próbáld meg neki adagolni ezt, hogy aggódsz érte. Ha edz, és izmosodik ezáltal, akkor többnek kellene lennie.
2022. máj. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%

Teljesen jól csinálja a párod.

Mi a bajod a vékony nőkkel???

2022. máj. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincs semmi bajom a vékonykákkal...de pl 60 kilósan sokkal szexibb volt számomra
2022. máj. 9. 17:21
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Ez se jó, de sokkal inkább ez, mintha 100 kilóra hizlalná magát. Ha itt megáll, akkor ez még nem rossz. És örül neki, hogy nem a túlsúly a problémád.
2022. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Őszinte kommunikáció. Lehet miattad akar fogyni. Lehet maga miatt. Testképzavara is simán lehet
2022. máj. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonló helyzetben nem csomagoltam egészség miatti aggódásba, hanem teljesen őszinte voltam. (mondjuk én mindig is az voltam, nem szoktam azon izgulni, hogy kellemetlen dolgok is elhangzanak - ennek többek közt az az előnye is megvan, hogy a páromnak nem kell magában tépelődnie, hogy vajon mi minden zavaró dolgot fojtok magamba, hanem nyugodt lehet felőle, hogy ha valami zavar, úgyis szólok).

A helyedben egy nyugis alkalommal leülnék vele és megkérdezném, hogy mik a tervei a fogyókúrával és edzéssel, miért nyomatja ennyire, régen miért érezte magát jól nélküle, most miért nem.

Ha ekkor úgy látja, hogy szerinte is egy kicsit túltolta a fogyót meg az edzést és visszább gyarapodna, akkor csak helyeselnék és megerősíteném, hogy nekem is jobban tetszett úgy.

Ha nem, akkor miután átbeszélgettük, mi az oka, rátérnék a saját érzéseimre: hogy bár nagyon szeretem őt és alapvetően igyekszem támogatni mindenben, de van valami, ami egyre jobban zavar, és bármennyire is szeretném elfogadni, sajnos nem igazán megy. Ez pedig az, hogy egyre soványabb és soványabb, nekem pedig nem túl vonzó a nagy soványság, és úgy látom, hogy egyre inkább kezdi rányomni a bélyegét a testi vonzalomra, és ez így hosszú távon biztos nem lesz túl jó a párkapcsolatra nézve (különösen a szexuális vonalra nézve). És nagyon nem szeretném, hogy ilyen problémáink legyenek, és nagyon remélem, hogy sikerül rá valami megoldást találni, mert amúgy nagyon jó vele és nagyon szeretem őt.

2022. máj. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális végez súlyzós edzést, egészségesen táplálkozik, legalább fenekének kellene lenni. Valószínű nagyon túlzásba viszi a cardiot.

De mást nem tudsz csinálni, mint őszintén elmondod neki, hogy te szereted, ha van egy kis husika, és találja meg a köztes utat. Ha pedig ő nem erre vágyik, és nem érdekli, akkor nem tudsz többet tenni. Vagy elfogadod úgy, ahogy, vagy külön folytatjátok.

2022. máj. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%

Nem értem sok csaj, miből gondolja hogy a nagyon vékony a szexi.🙂

Én őszintén elmondanám neki, hogy szerintem csinosabb volt.

Persze így is nagyon szép, nehogy megsértsd, de az jobban állt neki.

2022. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 DanielC ***** válasza:
Ugy hogy megmutatod neki valami tudományos oldalon, hogy mennyi lenne a normalis testsúly 169 cm-nel. (Kb. 61 kg.)
2022. máj. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!