Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, suliban, munkahelyen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, suliban, munkahelyen, edzésen szoktátok terorizálni a gyengébb pasikat?Esetleg többen körbevéve letoltátok a nadrágját és megneztétek mekkora van nekik?

Figyelt kérdés
2022. máj. 10. 06:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#10 te a valóságban élsz? Deep state?Mond valamit.Illuminati?

Te érzékeled mi folyik körülötted?Macron m8ért hívogatja Putint?

Azovstal pincéjében vegyi labor?Nato-Pentagon tábornokok rekedtek ott.Franciák is.Egy Kanadait a napokban fogtak el.A tv híradóban rádióban ne keresd mert nem mindták , mondják be.Járj utána a híreknek.Én is azt teszem.Tehát megismétlem a kérdést.Csajok a gyengébb pasikat, munkahelyen edzésen, suliban szoktátok csoportosan terrorizálni?Fütyköst nézni mekkora és kiröhögni?

2022. máj. 10. 11:04
 12/14 A kérdező kommentje:

Miből gondolod?

Te meg zacskóban élsz a saját k8s világodban.

Azt hiszed hogy amiről nem tudsz az nincs is.

2022. máj. 10. 12:43
 13/14 anonim ***** válasza:
57%
Örvendetes, hogy ennyire sokat tudsz rólam, ellenben kettőnk közül nem én írok ki kérdést olyan dologról, ami nyilvánvalóan nem szokott megtörténni a mindennapokban, csak a te beteg fantáziavilágodban amiben élsz.
2022. máj. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Cikk pár éve, 4 nő megerőszakolt egy férfit ,akit kirándúlni hivtak .A sértett és a tettesek egy munkahelyen dolgoztak....

Anyuka panaszkodott vmi hasonló oldalon mint ez, hogy a lánya osztályfőnöke az iskola fokyósólyán szülői értekezlet előtt a többi szülő füle hallatá5a szól hogy szülői értekezlet után szeretné ha tovább maradna mert az ő lánya is benne van abban a bandában, akik fiúkat vesznek körbe suliba vagy suliból menrt , lehúzatják a nadrágjukat és megnézik mekkora akinek k8csi annak leköpik, és gúnyolják érte.

De az is lehet hogy vmi ismerkedős oldalon mesélte nekem egy társkereső anyuka.Akkor nem.tudzam mit kezdeni ezzel, azt hittem csak kamu profilról ökörködok egy pasi velem aki nőnek adja ki magát.

2022. máj. 10. 13:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!