Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túlzásba vitt szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzásba vitt szexuális életnek valamilyen betegség lett a vége? Valakinek története ilyen esetről?

Figyelt kérdés

2022. máj. 10. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi számít túlzásnak?
2022. máj. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyéni de azért van egy erkölcsi norma is.
2022. máj. 10. 17:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Teniszkönyököm lett.
2022. máj. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer anal mániás csajomnak megrepedt és prolapszusa os volt
2022. máj. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4. Méh előreesés?
2022. máj. 10. 22:47
 6/6 anonim ***** válasza:
63%

5 szerintem análisra gondol.


Én hallottam idősebb haveromtól egy ilyet, amikor mondtam neki, hogy tinderezek, hogy van egy ismerőse, egyetemre együtt jártak, ő is ezt tolta, és olyan betegséget szedett össze, hogy kb lerohadt neki, és elvesztette egy heréjét


Egy csajtól meg olyat hallottam akire épp hajtottam, hogy egy ismerőse olyan hogy mindenkivel összefekszik, elkapott valamit fájt neki és véreset élvezett, és nem lehet már gyereke.



Nem tudom kamuztak e, ettől függetlenül érdemes vigyázni. Óvszer életet menthet

2022. máj. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!