Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal csajok ti fizetnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal csajok ti fizetnétek egy random pasinak a szexért aki állitólag nagyon jó az ágyba?

Figyelt kérdés
A pasinak hatalmas önbizalma van ami ugye fontos.
2022. máj. 11. 07:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%
Ugyan már ,a férfiak ha meglátnak egy jó puncit eszüket veszítik,nem a pénzre gondolnak.Én is jó vagyok az ágyban,fizessen ő.
2022. máj. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
Sose fizetnek a szexért
2022. máj. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem, általában fordítva kapok ajánlatokat😄
2022. máj. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Minek fizessek, ha mindig jól kinéző, ágyban nagyon jól teljesítő férfiakkal szexelek?
2022. máj. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%
Minden pasi azt hiszi, hogy baromi jó az ágyban, de általában az ellenkezőjét bizonyítják... Legalábbis nálam leégtek az eddigi szájhuszárok...
2022. máj. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%

Soha! Inkább ő fizessen nekem, ha kell a testem!!!! (:

L

2022. máj. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
73%
Az állítólag = azt hiszi, hogy baromi jó, de nem. Ők azok, akiknek kicsi, nem áll fel, lelankad, nem bírja sokáig, nem tudja, hogy nem csak toszogatjuk a nőt, hanem más is kell stb. A nagy önbizalommal rendelkező pasik 90%- a nem tud az ágyban teljesíteni 😂
2022. máj. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%

1-es!

Rossz körökben mozogsz. Majd ha egyszer találkozol valakivel aki nem egy ösztönvezérelt kanegér, akkor rájössz hogy igazam van.


5-ös, eddig rosszul választottál. Gondolom nem elég magas az IQ-d, hogy egy rövid találkozó alkalmával leszürd ki a kókler. Nagy csodát ne várj, maradj csak a Tinder tündéreknél.


6!

Ameddig így viszonyulsz a szexualitáshoz (hogy "ha kell a testem!!!!" ), addig ne is keresd a minőséget, mert úgysem ismernéd fel. A szex nem erről szól.


30F (bérelhető)

2022. máj. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%
#8 Nem egy olyan pasival feküdtem le bulik alatt, akiknek fizetnek a nők normális esetben. Fele annyit nem tudtak, mint sok szexpartnerem. A férjem ezerszer jobb ugyanúgy az ágyban, mint ők voltak. Attól még, hogy valaki pénzért szexel, nem biztos, hogy olyan hú de jó az ágyban.
2022. máj. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%
Biztos, hogy nem. Megalázó, lealacsonyító dolog fizetni a szexért, ami természetes dolog. És nem vagyok rászorulva sem. Meg mindannyian ismerjük ezt a "nagyon jó az ágyban" típusú pasit...
2022. máj. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!