Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire szeretitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire szeretitek, a kemény vad szexet? Többi lent:

Figyelt kérdés

Barátnőmmel igencsak jó a szex, szerencsére. És kiszoktunk próbálni újabb és újabb dolgokat, a múltkor az ő kérésére nagyon keményen és tempósan megpakoltam, aminek az lett az eredménye, hogy másnak szó szerint alig bírt járni. Ami miatt még aggódtam is, hogy most túlzásba vittem, ehhez képest másnap este megint úgy kérte. Szóval gondolom hogy jólesett neki, de ha másnap alig bírtok járni egy kiadós dugás után, nem kellemetlen? Vagy megéri ezt az áldozatot a pillanatnyi élvezet? Dumáltam vele is erről, azt mondta imádja, mikor keményen adom neki, de akkor is nekem fura.

A kérdés komoly, nem kamu. Ti mit éreztek ilyenkor?



2022. máj. 12. 10:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Én is szeretem néha az ilyet, ilyenkor egyrészt, nagy orgazmusaim vannak, másrészt, azt érzem, a férfi annyira odavan értem, hogy egyszerűen nem bír magával és csak keményen magáévá akar tenni. De egyébként meg nem mindig és minden körülmények közt ez a vágyam, szeretem az átlagosabb vagy a romantikusabb szexet is.
2022. máj. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Az élvezetet megsokszorozza, ha érzem a férfi birtoklásvágyát. A testének és az akaratának az erejé érezteti a durvasággal. Én meg azt, hogy hozzá tartozom.
2022. máj. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Minthogy ne legyek kielegitve, inkabb ne birjak jarni :)
2022. máj. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Szeretem
2022. máj. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Csak igy szeretem 22/l
2022. máj. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Én szeretem. Barátommal így szoktuk csinálni
2022. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Kutyapózban szeretem ha úgymond megsoroznak,ha közben a csiklómat is izgatom akkor nagy élvezés lesz a vége.
2022. máj. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
szerintem a legtöbben szeretik
2022. máj. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Én 80%- ban a kemény, vad szexre vágyom az ágyban. Másnap kicsit azért érzem, de ez a jól eső ,,fájdalom”. Ha órákon át kemény szex van, akkor utána levő nap pihi van nekem, de nagyon élvezem ígyis. Néha vágyom az érzelmes szeretkezésre, de arra ritkábban.
2022. máj. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Megint ez a nem bír jàrni…kb.annyi,mintha lábedzést csináltál volna előző nap… nem fog tolókocsiba kényszerülni
2022. máj. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!