Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok miért nem szerettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért nem szerettek orál közben a herékkel is foglalkozni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 12. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Szeretünk.
2022. máj. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Mert lesza.juk a heréidet, ne itt kérdezd, hanem a csajoddal beszéld meg, az én pasim nem hogy nem igényli, hanem nem szereti.
2022. máj. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Én annyit megteszek,hogy kezdésnek végig nyalogatom a zacsitól a makkig,amúgy úgy nem szoktam még külön is.
2022. máj. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem igen
2022. máj. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
En szeretek
2022. máj. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szerintem az adott pároddal kéne megbeszélni. Ha neked van erre igényed, akkor mondd el neki. A nők nem gondolatolvasók. Ez természetesen fordítva is igaz. Én mikor összejöttem párommal még tapasztalatlan voltam, de szívesen csináltam az orált, mivel segített. Mindig mondta, hogy mi tetszik neki (korábbi barátnői ritkán oráloztak neki, így neki is kicsit új volt a nyitottságom és az, hogy érdekel, hogy neki milyen). Az évek alatt pedig fejlődtem. Magamtól tudom, hogy melyik pillanatban mire vágyik. Én szeretek a golyóival is foglalkozni. Viszont csak úgy szeretem az orált, ha rendszeresen borotválja. Így mindkettőnk igénye találkozik. Szóval kommunikáció.
2022. máj. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam nyalogatni, szopogatni. Aki nem szereti, azt ráhagyom, nyilván nem erőszak, de volt, aki imádta, annak meg többet, ennyi.
2022. máj. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts. Én is szoktam a herékkel foglalkozni. Az, hogy sz aktuális párod nem szeret, az nem húzható rá minden nőre.
2022. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szeretek velük játszani, mindig is érdekesnek találtam, ahogyan ott lógnak.
2022. máj. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!