Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki praktikus okokbol is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki praktikus okokbol is szexel analisan? Terhesseg elkerulese vegett ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 13. 11:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Praktikus vedekezni.
2022. máj. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen.
2022. máj. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Én szinte csak análisan szexelnék, ha lenne hozzá partnerem.


Amíg nem bukkantam rá erre az oldalra, ez a lehetőség eszembe sem jutott. Egész fiatalságom alatt főleg emiatt nem szexeltem.


De nem érzem azt, hogy emiatt kimaradtak volna az életemből az élvezetek...

2022. máj. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lehet úgy is csinálni, de arra figyelni kell, hogy után az ondó ne kerüljön a hüvely környékére plusz ondós kézzel nem nyúlkálunk a vaginába. Sokan ezeket elfelejtik és csodálkoznak, ha terhesek lesznek. Figyeljetek a higiéniára (előtte beöntés, utána a pasinak kell alaposan megmosakodnia), a síkosításra, tágításra, fokozatosságra. Ez a legfontosabb. Mivel elég macerás, így én nem ajánlom védekezési módszernek. Inkább óvszer, fogamzásgátló, spirál (hormonmentes vagy hormon tartalmú), termékenységtudat, helyi hatású fogamzásgátló. Ezek sokkal jobbak. Érdemes tudni mindegyiknek a hátrányait is (ezt a hormontartalmúaknál főleg!). Megszakításos módszert pedig sose alkalmazzátok védekezésnek, mert egyszer nem figyeltek vagy éppen csak az előváladék miatt lesz baba. Remélem, hogy tudtam segíteni. Amúgy jó felvetés a tied. Ha nem macerás nektek, akkor nyugodtan csináljátok.
2022. máj. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ovszer nelkul nem ajanlott ez sem, akkor nem mindegy hogy seggbe vagy punciba?
2022. máj. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Gumival inkább
2022. máj. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Minek kell egyáltalán b@szni?
2022. máj. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az anál csak izgalmas kiegészítő, nem váltja ki a p.ncit.
2022. máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Én eddig minden pasival csak popsiba csináltam. Punciba olyannal szeretném majd csinálni akibe szerelmes is leszek
2022. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pont ilyen lány tetszene nekem, aki csak popsiba engedi és punciba szűz, ha lenne valaki.
2022. máj. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!