Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen rettenetesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen rettenetesen büdös a sperma egy idő után?

Figyelt kérdés

Az elmúlt napokban rengeteget masztiztam és a spermám sok esetben nem a lefolyóba/WC-be engedtem, hanem egy papírba. Rengeteg sperma van benne. Ma már annyira büdös, hogy ha elmegyek mellette, akkor is megcsap egy kicsit a szaga. Én komolyan mondom, hogy vallatni lehet ezzel a szaggal. Leírhatatlanul büdös. De igazából már akkor is kellemetlen szaga van, ha néhány óra eltelik, de akkor csak akkor, ha közvetlen beleszagolsz.


Miért ilyen borzalmas?



2022. máj. 14. 17:58
1 2
 11/18 DanielC ***** válasza:
Mindig húzd le a wc-ben mert vonzza a hangyákat meg más bogarak.
2022. máj. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

semmilyen ereje nincs amikor bomlik

edd meg miután kijött, így nem fog bomlásnak indulni, plusz nem veszik kárba a sok értékes tápanyag


egyébként meg ha hagyod kiszáradni, nem lesz büdös


megviszgáltad már valaha milyen változásokon megy át

kispricceled akkor folyoós, utána 5-10 perc múlva bezselésedik, majd fél óra múlva elfolyósodik újra

2022. máj. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért, amiért a döglött kutya bele is büdös: mert bomlik.

De ha akkora csöves vagy, hogy a genyás papírt napokig szagolgatod, életed végéig rángathatod a fitymád, a csajok messzire fognak kerülni.

2022. máj. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#13.

Miért lenne ez csövesség?


Tisztelem a saját spermám, mert az én vagyok. Az belőlem van, az az én részem, például a nyálammal együtt.


Nem kell szagolgatnom, bent van a szekrény háta mögött egy összehajtott papírban, és amikor kedvem támad, akkor beleverem. Onnan is érzem a szobámban.

2022. máj. 14. 23:52
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor remélem a székletedet is elteszed. Az is ugyanúgy belőled van, annak is ugyanolyan joga van egy papírban dőzsizni a szekrény mögött, mint az örökítőanyagnak.
2022. máj. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Tisztelem a saját spermám, mert az én vagyok. Az belőlem van, az az én részem, például a nyálammal együtt."

Na akkor tiszteld a bűzét is, és ne nyávogj, ha szándékosan rohasztod hónapokig a szobában.

Amúgy a húgyod meg a szarod is rohasztod a kagylóban lehúzás nélkül, mert az is belőled van? 🤔

2022. máj. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Dobd ki?
2022. máj. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

gyűjtsd befőttes üvegben, ne a szekrény mögött

naponta nézegetheted ahogy rohad :)

megoldás: fagyaszd le, és gyűjtsd a fagyasztóban, úgy nem fog bomlásnak indulni

ha elég sok összegyűlt főzhetsz is belőle vmi kaját :D

2022. máj. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!