Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szokták az mondani hogy aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokták az mondani hogy aki fiatalon kezdni a szexet a kapcsolatosdit, az hamar kiég. Mit jelent ez a kiégés szó?

Figyelt kérdés
Meg fogja unni a szexet, kapcsolatot? Vagy fiatalon nem annyira választ jól az ember és a sok csalódástól lesz ez?
2022. máj. 15. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy baromság
2022. máj. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még ezt. Szerintem ez inkább egyfajta riogatás, hogy a fiatalok az első kapcsolatukban maradjanak akkor is ha szar.
2022. máj. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez ebben a formában nem igaz ahogy te írod.


Azokra szokták mondani azt, hogy kiég akik gyakran cserélgetik a partnereiket. Tehát nem alakítanak ki hosszabb kapcsolatokat hanem rengeteg partnerük van. Ez nagyon rombolja az ember személyiségét hosszútávon és ez miatt a későbbiekben képtelen kialakítani egy hosszútávú kapcsolatot. Ez egyébként többnyire a nőket érinti. Sajnos nekem van is egy ilyen ismerősöm aki 26 évesen már bele esett ebbe a csapdába

2022. máj. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor egy nő sok férfival, gyorsan lefekszik úgy, hogy nincsenek érzelmek, akkor általában elsorvad lelkileg. Később, amikor komolyat akar, már nem tud majd igazán szerelmes lenni és odatenni magát, mert beszocializálódott arra, hogy csak szexet tud nyújtani és csak arra használják.



Férfiaknál azért ez jóval ritkább, mert könnyebben szétválasztják a szexet és az érzelmeket.

2022. máj. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!