Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Őszintén! Vajon egy szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Vajon egy szexuális téren kifejezetten tapasztalt nőnek elég lehet a méretem? Tudom kompenzálni a személyiségemmel és figyelmességgel?

Figyelt kérdés

13 cm hosszú és 3.8 cm vastag.


Soha nem volt miatta komplexusom, meg nem aggódtam emiatt…


Most aggódom emiatt először, talán azért mert az a nő aki most tetszik kifejezetten tapasztalt, sok partnere volt már… És olyan rossz érzés lenne ha csak emiatt nem jönne össze vele.


Meg annyit már tudok, hogy neki számít valamennyire a méret (ami persze nem tudom, hogy konkrétan mit jelent).


Kicsit felszínesnek tűnik első ránézésre, de amúgy jó személyisége van…


Szerintetek kizáró ok lehet nála a méretem?


Igazából azt nem tudom, hogy most miért jött bennem elő ezzel kapcsolatban egyfajta félelem, ha gyakorlatban soha nem jelentett ez még gondot…


A válaszokat előre is köszi!


24/f



2022. máj. 15. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem igen. Egyszer ketszer lefekszik veled, de utana kiadja az utad mert hianyozni fog neki a 18 centi. Sajnos tapasztalat (nem egy személy eseten)
2022. máj. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az agyad miatt kell aggódnod, meg a depressziód miatt.
2022. máj. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod használni meg jó lehetsz. Ha nem tudós használni és még kicsi is, akkor kuka.
2022. máj. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a személyiségeddel igazán megfogod és minden másban passzoltok akkor szerintem csak azért mert nem vagy elég méretes nem fog lepattintani.
2022. máj. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Szinte biztos, hogy túl kevés lesz neki, de ne szorongj, épp ellenkezőleg, legyél magabiztos és szenvedélyes, az kell a nőknek.
2022. máj. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell túlgondolni

Méreted OKés, ennél kisebb is okés!

Nem ez határozza meg a vonzódás szabályait.

Inkább egorombolásos eszköz ismeretlen nők vs ismeretlen férfiakat így gyűrnek le a neten ;)

2022. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hozzám nagyon vonzódott már nem egy lány akikkel úgy jártam hogy 1-2 szex után kiadta az utamat, mert kevésnek érezte a 14 centit (“nem érzek semmit”)
2022. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!