Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet elkerülni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elkerülni, hogy ne érezzem magam rosszul prosztata vibrátorozás után?

Figyelt kérdés
Mindig miután használom, nagyon depressziós hangulatom lesz tőle, fáj tőle a fenekem és állandóan pisilni kell. Nem tudok utána leülni egy székre, mert annyira kellemetlen érzés. Nem tudtok valami jó módszert amivel ezeket el lehet kerülni? Biztos kell lennie megoldásnak, mert vannak akik napi szinten használják, és kizárt dolognak tartom, hogy ők minden nap átélik ezt a fájdalmat. Amúgy ilyen a vibrátor: [link]

2022. máj. 15. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerez be másikat
2022. máj. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Ne dugj oda olyan tárgyat ami nem odavaló.
2022. máj. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom ez egy G-pont vibrátor. Nők anatómiájához tervezve. Esetleg szerezz be egy prosztata vibrátort ami kifejezetten férfiaknak lett gyártva, szerintem az megoldhatja a problémát.
2022. máj. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért használsz női vibrátort? Amúgy nem lehet, hogy aranyered van, vagy hasonló probléma és azért fáj, miután csináltad?

Nekem sem lenne bajom az anális szexxel, de egyszer próbáltam és a fenti probléma miatt egy hónapig alig tudtam meglenni utána...

2022. máj. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam már rendes prosztata vibrátorral is.
2022. máj. 15. 13:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak azt áruld el, ha neked ennyire rossz, akkor miért csinálod? Vagy ha mégis csinálod akkor miért panaszkodsz?
2022. máj. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem panaszkodok, csupán leírtam a problémámat amire megoldást szeretnék találni. Annak a reményében csinálom meg újra és újra, hogy majd a következő alkalommal már nem fog fájni. Mindig valami új módszert próbálok ki, de idáig egyik se vált be. Ezért kérem a ti megoldásaitokat
2022. máj. 15. 14:23
 8/11 A kérdező kommentje:
És ezek a rossz érzések nem közbe vannak, hanem utána. Közben nagyon jó érzés.
2022. máj. 15. 14:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez egy női vibrátor te b!!!!!!!!!
2022. máj. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem túl nagy a fej része, és az első behatoláskor mikor tolod fel, talán nem vagy elèggé ellazulva.
2022. aug. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!