Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez szerintetek normális és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek normális és csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

A túlreagálás csak a fejemben történt meg, hogy kicsit kiakadtam és túlgondoltam, de neki nem mondtam, mivel nem tudom, hogy jogos-e vagy sem. Szóval a viselkedésemen nem látszott.

Az történt, hogy tegnap este a barátom megkért, hogy zuhanyzás után vegyem vissza a ruhámat, mert így akar szexelni (rövid szoknya, crop top, combfix volt rajtam). Vissza is vettem, majd elkezdtük, kb 5 percig ment a "ki-be szex" (de lehet, hogy kicsit kevesebb ideig), majd megkért, hogy fejezzem be szájjal. Ez is kb 5 percig tartott, majd még arra is megkért, hogy nyeljem le, holott tudja, hogy a cigi miatt utálom, mert borzasztó íze van (más bajom nem lenne vele). Aztán aludtunk.

Én arra számítottam, hogy végig az lesz, mint az elején, a ruha miatt, így fejben arra is készültem, azt vártam. Szeretek orálozni, ezzel nincs baj, csak jelenleg nem arra készültem.



2022. máj. 15. 12:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

És mi lett volna, ha jelzed neki menet közben, hogy ez neked már nem fér bele?

A szex egy spontan dolog, időközben eszébe jut egy s más...


Nálunk is ez megy, a párom helzi, hogy ehhez vagy ahhoz most épp nincs kedve, ki kell nyitnod a szádat.

2022. máj. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%
A kicsi szád nem csak szopásra van ám.
2022. máj. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Nyisd ki a szád legközelebb és előrébb lesztek
2022. máj. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
10%
Vasarnap deleottre tojeletes kerdes. Meg mindig rohogunk
2022. máj. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
"de neki nem mondtam, mivel nem tudom, hogy jogos-e vagy sem"
2022. máj. 15. 13:01
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

5

Miért ne lenne jogos?

Nem kötelezős teljesíteni mindent amit mond.

2022. máj. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
77%

Ja, mert szerinted az rendben, hogy csak ki-be szex van? Elég kevéssel beéred, nem csoda, hogy 10 percig élvezkedik, aztán le van tudva. Hol vagy ebben te?

Amúgy meg, ha ez csak egy egyszeri beindultam, mert szexi vagy szex, akkor miért baj, hogy csak ennyi volt az egész? Ha nem volt elég, vagy nem így akartad, akkor mondani kell, nem utólag kérdezgetni, hogy szabad-e valamit mondanod.... xD

Hihetetlen...

2022. máj. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem, hogy jogos-e, hogy (magamban) kiakadtam. Elég lenne annyit írnotok, hogy nem, nem jogos, és megköszönöm a választ és elgondolkodok rajta. Gondoltam, ha direkt leírom a kérdésbe is, hogy miért nem szóltam neki, akkor nem fognak olyan kommentek jönni, hogy miért nem szóltam neki...
2022. máj. 15. 13:18
 9/30 anonim ***** válasza:
86%
Ha neked nem megfelelő a szex akkor szólj, tök mindegy hogy mi a gondod, ha valami nem tetszik az mindig jogos lesz
2022. máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Pont ez a lényeg, hogy neked kell eldönteni, hogy jogos-e. Attól, hogy másoknak normális, attól neked jobb érzés lesz? Vele beszéld meg és te döntsd el, hogy mi a jó neked és mi nem!

Nem azon kell lovagolni, hogy miért nem mondtad. A tanács pont ez. Nem szabad eltitkolnod, hanem mondani kell.

Ha ezt nem érted, akkor hiába kérdezgetsz meg háborogsz.

2022. máj. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!