Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ti szeretitek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti szeretitek, ha szex közben a pasik a melleiteket is megdolgoztatják? Mit szerettek benne a legjobban, ha mit csinál vele?

Figyelt kérdés
2022. máj. 15. 15:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Írjátok meg a korotokat is! :)
2022. máj. 15. 15:45
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
bármit, tépés, harapás, csavargatás, kötözés
2022. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Finoman gyúrja a melleim, csókolgassa, kényeztesse a nyelvével a mellbimbóim. :)
2022. máj. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Igénylem. Nagyon durva ne legyen vele, de masszázs, bimbók nyalogatása alapvető. Közé is teheti, ha szeretné.
2022. máj. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Masszírozza, gyúrja, kapja be a bimbóim és körözzön a nyelvével. Finoman szívogathatja is. És ne csak fél percig időzzön ott.
2022. máj. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Tyú, én mindig azt hittem, hogy az bizarrnak tűnne, ha 2 3 percnél tovább szívnám őket. De akkor úgy tűnik a csöcsmániám nyugodtan kiélhetem, mert élvezitek
2022. máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Imádom mert baromira érzékenyek a mellbimbóim. Nyalogassa, izgassa az ujjával, nyelvével.

26/N

2022. máj. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Markolaszas, masszirozas jo hosszan
2022. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!