Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, mit szólnátok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit szólnátok ha kávézó női wc jében egy nő egy pasit vezetne be a nyitott sliccén ágaskodó farkánál fogva és átlátszó plasztik táskában egy női felcsatolható műfarok látszana ki.Röhögnétek magatokban?

Figyelt kérdés

Elmesélnétek a többi lánynak az asztalnál?Visszamennétek hallgatózni, hogy megdugja-e tényleg?

Szólnátok a személyzetnek?

Vagy semmit de pár nappal később abba a fülkébe mennétek véletlenül wc re és látnátok hogy a wc csempe fugájára ki van írva hogy itt dugtam meg egy pasit strapon, megtanítottam mélytorkozni.Erre a feliratra hogy reagálnátok?Röhögnétek, vagy undi lenne?

És mit szólnátok ha utána megszaporodnának az ilyen kiírások és sok csaj oda hordaná a pasiját strapon análra?


2022. máj. 16. 04:57
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Attól függ hogy épp milyen hangulatomban vagyok, és mennyire jönne be a pasi.

Lehet mennék utánuk mozizni 😂😂😂

2022. máj. 16. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Jól kiröhögnénk a pasit, hogy ennyire férfiatlan, csicska, és megbeszélnénk, hogy mennyire nehéz normális pasit találni a sok beteg miatt.
2022. máj. 16. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Kibeszélnénk hogy mennyi sok beteg ember van
2022. máj. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 de nem írtam hogy lázas vagy influenzás.Nem beteg , betegen biztosan nem kívánja influenzásan a szexet.
2022. máj. 16. 07:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mentálisan betegre gondolt a 3as szerintem :)
2022. máj. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 tudom...csak tréfiztem
2022. máj. 16. 15:45
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálnám a nőt, amiért nem áll fel neki és műpénisz kell, hogy megdugjon valakit. Nekem soha nem volt ilyen gondom.

18L

2022. máj. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 :))))) tranyó anyó :)))
2022. máj. 16. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!