Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anyukák! Ti is megerőltetőnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák! Ti is megerőltetőnek érzitek a szexet?

Figyelt kérdés

Szülés után nekem még volt libidóm, nagyon is. Élveztem, de mióta a gyerekünk aktívan elindult és egy pillanatra nem állok meg napközben + elkezdte az én főztömet enni (már nem rendelek így magamnak ebédet hanem mindig főzök) onnantól kezdve a szexet is egy feladatnak érzem. Csinálom, tényleg, meg akkor màr jó, de előtte rendesen rá kell szánnom magam.


Éreztetek már így? Mitől lett jobb és mennyi idő után? A több énidő segített? (Nekem mióta szinte 0, azóta vagyok így, ezért szerintem itt lehet a gond.)



2022. máj. 16. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Beszélj a pároddal, vegyen át pár feladatot.

Időnként fürdetés, étel készítése, altatás.

Pihenés kell neked is néha.

2022. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Ha a szexet feladatnak érzed, akkor ott komoly gondok vannak. Mindegy mennyi a feladat vagy milyen az élethelyzet, ha szereted és vonzódsz a párodhoz, akkor magától értetődik, hogy összebújtok esténként.
2022. máj. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

ugyan, kivel nem fordult még elő olyan életszakasz, hogy a szex kissé leült és aktívan tenni kellett érte?

evés közben jön meg az étvágy

2022. máj. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha 120%-ra vagy terhelve akkor természetes hogy egy kicsit alább hagy a libidó. Viszont az hogy kényszernek, feladatnak érzed nem túl jó... vagy visszacsempészitek a tüzet, szenvedélyt kölcsönösen a kapcsolatba, vagy előbb-utóbb lesz néhány problémátok...
2022. máj. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Önfenntartás > fajfenntartás

Amíg a "túlélésen" dolgozol, addig a szexualitás kikapcsol. Ha majd lesz időd kipihenni magad, és lesz időd a feladatokon túl is létezni, akkor a szexhez is megjön majd a kedved. Nem kell ennek nagyobb feneket keríteni, meg messzemenő következtetéseket levonni, hogy milyen nagy bajok vannak. Mert nincsenek. Próbáld úgy szervezni az életeteket, hogy jusson időd pihenni, kikapcsolni. A szex csak ezek után következik.

2022. máj. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező,van neked hüvelyi orgazmusod aktus közben?
2022. máj. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Igen, ugyanez volt. Úgy kifáradtam testileg és lelkileg is, hogy semmi kedvem nem volt a szexhez. Eleinte csak hagytam, hogy megdugjon, de mivel élvezni sem tudtam, egy idő után már csak szájjal vagy kézzel "túlestem" rajta...

Aztán vettem fel egy bejárónőt, meg időnként hívtam baby sittert, hetente elmentem spa-ba, csajokkal sütizni, ilyenek, meg eljártunk hetente egy este "randizni", és egy idő után sokkal jobb lett.

Ha nem is napi szinten, de legalább már megint szokott lenni orgazmusom és tudom élvezni a szexet.

2022. máj. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szedsz fogamzásgátlót?

Nekem anno az kavart be évekig,alig volt libidóm. Amióta megszületett a harmadik baba,azóta egekben a libidóm éa kielégíthetetlen vagyok,nem szedek fogamzásgátlót ezúttal.

Valamint tudat alatt akár párkapcsolati problémák is közrejátszhatnak.

2022. máj. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ahogy a 7-es mondja. Kikapcsolódás, pihenés, értékes idő kettesben is...

Nem is értem miért pontoztátok le, minden szava igaz.

2022. máj. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!