Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A sperma tápláló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sperma tápláló?

Figyelt kérdés
Amikor az asszony leszívja a lőcsöt akkor azért húzza be a nektárt hogy a sok fehérje táplálja őt?
2022. máj. 17. 14:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%
#9-es vagyok, az életemre esküszöm, hogy ezt olvastam régen! De azt nem mondtam egy szóval sem, hogy egyet is értek, vagy elhiszem, de akkor is olvastam!
2022. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
57%

3-8 ml spermában azért nincs olyan sok tápanyag. Aki lenyeli, az általában azért teszi mert élvezi, vagy a férfinek akarja kifejezni ilyen módon is, hogy teljesen elfogadja, befogadja.

Amúgy meg kérdezd meg az asszonyt, hogy mért nyeli le neked.

2022. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Azt monta azért lett nagydarab mert tápláló.
2022. máj. 17. 16:54
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

#12-es vagyok. A válasza alpján az asszonykád vagy buta vagy hazudós, vagy mindkettő. :)

De nem attól lett "nagydarab" az biztos. :D

2022. máj. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
54%
#5 Ez nem városi legenda, hanem csajhülyitö szövegelés. (ugyanez érvényes a "sok benne a vitamin" szövegre is.) Mondjuk, az igaz, hogy csak a legbutábbaknak lehet beadni, akiknek 2g eszük sincs!
2022. máj. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Mindegy kiszíjja a nektart azt kész.

Olvastam utana azt irják táplálo vitaminos.

2022. máj. 17. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!