Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nő a 20 centis farokhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő a 20 centis farokhoz szokott, attól még egy 14 centis farokkal is élvezheti a szexet, csak hozzá kell szoknia?

Figyelt kérdés

2022. máj. 17. 15:13
1 2 3
 21/27 BohócKolbász ***** válasza:
32%

Nahát nahát nahát... centikben mérhető boldogság... mintha a nyuggerek vitatkoznának melyik répát vigyék haza a levesbe LOL. Bár szerintem itt inkább a tinifiúk csattogtatják a mérőszalagot a pöcsükön. 🤣

Az összkép számít, a FÉRFI.

2022. máj. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Johnathanos ***** válasza:
91%
23 as,én nyugodtan írtam le a véleményemet, erre jöttek a pöcscentis vadászok hogy minél nagyobb annál jobb,én pedig erre őszintén megírtam hogy tessék elhinni hogy a kis bors is tud erősen produkálni.Centikben méregetik a lányok a pár perc örömöt, tudjuk jól.24Férfi aki 4éve rendszeresen csiszolja a barátnőjét úgy hogy meg van elégedve azzal ami van.
2022. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
84%

Okés haver és ha az exének 20 cm volt akkor hozzáragasztasz a pélódhoz 5 cm-t, vagy inkább kihagyod a csajt vagy mi? 😂

Több olyan partnerem volt már akiknek az exének nagyobb volt, de ki nem sz.rja le? Sosem érdekelt hogy az elődeimnek mekkora volt csak az hogy jól érezzük egymást.

2022. máj. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Johnathanos ***** válasza:
Broki bro, nem montam hogy hozzáragasztok, hanem azt írtam hogy többet tudtam, tudok adni neki mind az exe, úgy hogy nála kisebb vagyok,és ezt próbáltam a kamu lányokkal megérteni hogy nem számít a méret.. Úgyhogy ne én ellenem légy, ha ugyan azon a véleményenk vangyunk
2022. máj. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
#25 nem neked szólt, hanem a kérdezőnek (meg mindenki másnak aki a mérete miatt parázik értelmetlenül)
2022. máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 dregor ***** válasza:
91%
Nah de mire megyek a 25 centis farokkal, ha nem is tolhatom tövig? :D
2022. máj. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
86%
Kis bohóc is tud nagy cirkuszt csinálni!
2022. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!