Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sérül-e lelkileg az ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sérül-e lelkileg az ember szexkapcsolatban ?

Figyelt kérdés
Eddig voltam négy prostinál, mindegyikkel remek volt a szex, minden alkalommal egyre jobb volt, viszont a harmadik szeretkezés után elkezdett kialakulni bennem érzelem/kötődés és lelkileg elkezdtem szenvedni. A puncsos, szeretős, egyéb szexkapcsolatokba már nem is merek belevágni, mert félek, hogy belezúgnék a partnernőmbe. Van ilyen, hogy nekem max. a monogám kapcsolat való, másnál működhet ez, vagy pedig mindenki sérül ?

2022. máj. 17. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Ha bele is zúgsz, nem lesz kölcsönös soha, ezért hamar alább fog hagyni az érzés.
2022. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1/ Jó, de nekem ez az érzelmi kötődés kiépülése is egy fájdalmas dolog. Kapok egy remek szexet, de mellette cserébe megkapom az egyre növekvő érzelmi adagot is (alkalomról alkalomra nagyobb).
2022. máj. 17. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Először én is így jártam. Így megértelek.

Viszont azóta eltelt majdnem 15 év, és tavaly volt is egy ilyen kapcsolatom, a részemről nem volt érzelmi kötődés. Szerintem erre is meg kell érni. Egyébként nehéz lehet az biztos.

2022. máj. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Abszolút.
2022. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és ezzel vigyázni kell. Én életem során 2 nőnél voltam úgy, hogy brutálul bejött. Az elsőnél meghagytam az e-mail címem, persze nem írt sosem. A másik csajnál mondtam, hogy sorry, valszeg nem jövök többet, mert belé fogok zúgni. Így is lett. Mindegyiknél csak egyszer voltam. Ezeknek már vagy 15-20 éve, szóval rég volt. Hálistennek valahogy megvolt a fék nálam.
2022. máj. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na megoldottam a dolgot. A prostival túl intim volt a kapcsolatom, ezért arra jöttem rá, hogy ezentúl ritkábban prostizok, akkor is csak egy fél órát. Nem végzek intim gyakorlatokat sem, csak kis tapi, nyali-fali, szopás gumiban, dugás pár pózban gumiban és kész. A prostikat (ha ritkán járok), majd cserélgetem. Szerintem ekkor nem fogok lelkileg sérülni.
2022. máj. 19. 23:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!