Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg nem érdemes szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem érdemes szex nélkül élni?

Figyelt kérdés
Ha sose lesz benne részem, van értelme élni?

2022. máj. 17. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy nincs az életednek értelme, akkor keress egy értelmet, hogy élj! :,D
2022. máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Van még a szexen kívül nagyon sok szép dolog az életben. Tehát igen van értelme élni.
2022. máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

De érdemes 😂 szerelem nélkül is érdemes, ugyan a két dolog nem függ össze-szexelhetsz kapcsolat nélkül is, de azért a szex nem egy akkori hu de nagy dolog hogyha nincs benne részed akkor az életed értelmét is elvesztetted, persze érzelemmel nagyon jó érzés mint ahogyan a kapcsolat is, de nem fog osszedolni a világ nélküle.


Egyszer meg mindenkinek lesz benne része, ne aggódj. Felesleges ilyeneken aggódni, nem olyan fontos ez

2022. máj. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

Utolsó!

Valakinek nem jön össze szerelmével sem kapcsolat,nem szex,soha.Szerencse kérdése.

2022. máj. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%

én ehhez visszonyítanám:

Sok minden diétát kipróbáltam már, nem azért mert kövér vagyok, hanem kíváncsi voltam, hogy hogyan reagálok vegánra és hasonlókra, plusz tisztítókúrát is szeretek csinálni, ha puffadva érzem magam.


Szóval ez is olyan. Lehet mondjuk vegánul és full egészségesen élni és mindent meg tudsz adni a szervezetednek, amire szüksége van, viszont hogy van e értelme hús és mondjuk csoki és egy üveg sör nélkül élni, ami a lelkednek baromi jól esnek, az már más kérdés.


Lehet szex nélkül is élni, sokan csinálják, viszont az ember úgy van kódolva, hogy a szex a lehető legnagyobb boldogságot generálja. Ennél nagyobb boldogság talán csak a család és ha gyerekeid vannak, de mind a kettő a szaporodás miatt alakult ki az evolúcióban.

2022. máj. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!