Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakítsak a barátommal, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátommal, ha gyenge a szexuális kultúrája?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt. Az elején nagyon zavart, hogy nem akart engem kinyalni. Mindig idegesített, hogy majd ünnepnapokon. De persze ő akarta, hogy kényeztessem. Nem szerette, hogy tiszta nedv lesz az arca mindenhol, de nagy nehezen elmagyaráztam neki, hogy ne a hüvelyem nyalja, hanem a csiklóm, és úgy nem lesz az arca tiszta mocsok. Mostanra többször nyal, de nem tetszik, mert a nyelvével pöcögtet, körülnyalogatja a csiklóm, sokszor fájdalmat okozva. Nem tudom hogyan csinálja, de így nem tudok elmenni.

Amikor kimarad a nyalás, csak szexre vágyunk, akkor semmi más előjáték, semmi simi, csók nincs. Lefekszünk az ágyra, és leveszi a ruhákat, és az a lényeg, hogy minél előbb betegye. Anno más partnerek jobban figyeltek rám, húztuk egymás agyát, hogy mire odakerültünk, nekem a nadrágom is átázott.

Szex közben is nagyon sokszor olyan pózokat kér, amiket nem szeretek, pl a hasonfekvős nekem tiltólistás, mert fájdalmas és nagyon régen “felfáztam” miatta. Még is addig könyörög, amíg meg nem engedem neki. Azt is elvárnám, hogy a cicimmel foglalkozzon, de állandóan csak csipkodja, nyomkorássza, rátapad a tenyerével és húzogatja összevissza(ami rettentő fájdalmas tud lenni). Vagy elélvezés után mondom, hogy ne piszkálja, mert nagyon érzékeny, vagy csikis, ő épp azért is megérinti.

Régebben olyat is csinált, hogy meztelenül feküdtem az ágyon, és az ujjával meglőtte a nunim. Vagy a vénuszdombomat megnyomta egy ujjal, ami szintén kellemetlen érzés.

Mostanra már kezd elegem lenni, rászólok néha, hogy ezt ne meg azt ne, de ugyanúgy csinálja.

Még mielőtt én lennék leszólva, hogy a nőknek semmi sem jó, volt 1-2 olyan partner, akinél mindig elmentem már nyaláskor, nagyon jól bántak a női testtel, sosem okoztak fájdalmat, figyeltek a mozzanataimra, és lesték az összes kívánságom.

Ti szakítanátok ezekre hivatkozva? 22/L és F


2022. máj. 18. 15:22
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Snem figyel rád oda. Szakíts vele
2022. máj. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem felesleges vele bajlódnod. Nem azért, mert valamit nem tud úgy, ahogy az elvárható, hanem azért mert nem tiszteli a kéréseidet és a határaidat.
2022. máj. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, hogy szakíts vele, egy önző fasz aki még csak kicsit se figyel Rád. Az meg extra bosszantó, hogy annak ellenére is csinálja a gyerekes kellemetlen baromságait, hogy megkérted ne tegye.
2022. máj. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz mint az első
2022. máj. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazán türelmes vagy! Ha fél év alatt ennyire nem változik, ennyire nem figyel rád, akkor simán ki kell rúgni! Ez később sem lesz, nem lenne jobb! Ne pazarolj rá több időt!
2022. máj. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez még gyerek.

De ráadásul tanulásképtelen.

Darwin-díjasnak néz ki.

2022. máj. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lapátra vele, minél gyorsabban! A többit, a lényeget már leírták elöttem! F.
2022. máj. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de hülye lennél egy ilyen tulokra pazarolni az időt.

48/f.

2022. máj. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként én is azt írom szakíts vele! Ez egy önző f@szkalap. Ahogy múlik az idő csak rosszabb lesz. Jobbat érdemelsz. Az ilyen önző alak fizessen a szexért!
2022. máj. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer próbálja pöckölni a prostit, olyat kap majd a szeme közé, hogy csak pislog!
2022. máj. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!