Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek sikerült a prosztata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek sikerült a prosztata élvezés, milyen tárgyal sikerült elérni, mennyi ido volt mig sikerult? Mj a technika? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
2022. máj. 18. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Beleültem egy pasi farkába.
2022. máj. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a pasimnak fakanállal csináltam.
2022. máj. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem ujjal ?
2022. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Prosztatamasszírozóval. Nexus. De elvileg az olcsóbbak is jók.

Nem sikerült elsőre, kb úgy 5-ödszörre sikerült.

Rendesen fel kell készülni rá.Rá kell hangolódni. Teljes nyugalom kell, pl. egy vasárnap délutánt, amikor biztos nem jön senki, biztos nem hív fel senki, és rendesen rászánni. Teljesen el kell lazulni. Nemcsak odalent hanem fejben is. Nekem kb fél óra ráhangolódni, utána kb fél óra volt mire sikerült elérni. Utána hosszú percekig tartott de igazából éveknek tűnt. Meg fogod ismerni az érzést amikor megtörténik. Semmihez nem hasonlítható. Ha az igazán jó orgazmus egy 10-es skálán 10-es, akkor ez mondjuk 100? Vagy 1000?

Utána kb negyed órán át csak úgy feküdtem, nem bírtam megmozdulni, semmit se tudtam..

Azóta már jópárszor volt, de nem mindig sikerül. Kb úgy minden 3. alkalommal szokott csak sikerülni. Még nem jöttem rá mitől függ, de abban már javulok, hogy egyre többször, és egyre kevesebb idő alatt el tudom érni.

A technikát elég sok helyen részletesen leírják. A lényeg h nem nyúlsz a farkadhoz, egyáltalán. És ki be mozgatod a PC-izmaiddal a prosztatamsszírozót. Ezzel olyan izomhúzódások történnek, ami segít a prosztataorgazmus elérésében. Lesz egy pont amikor a ki-be mozgatást már nem tudatosan, hanem szinte magától történik.. mintha nem uralnád a tested.. ez már egy jó jel, ilyenkor már közel vagy, de még folytatni kell néha viszonylag sokáig. És tudatosan, akarnod is kell a prosztataorgazmust. Kicsit olyan mint a nőknek lehet. Mert a sima orgazmus, szinte magától megtörténik, ha a farkadat izgatod. Itt fejben is akarnod kell, legalábbis kell egyfajta mentális ráhangolódás.

2022. máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!